Nowy Apple iPad jeszcze w tym roku?

Nowy Apple iPad

Reklama

O tym, że koncern z Cupertino pracuje nad ulepszoną wersją swojego tabletu internetowego, krążą plotki od dłuższego czasu. Jednak ciągle byliśmy przekonani, że jego premiera odbędzie się najwcześniej w pierwszym kwartale 2011 roku. Okazuje się jednak, że możliwe jest wcześniejsze zaprezentowanie urządzenia.

Słyszeliśmy już, że iPad ma mieć wydajniejszy procesor i więcej RAM-u, kamerkę do połączeń wideo oraz mniejszy, 7-calowy ekran. Tym razem jednak plotki dotyczą jedynie kamerki, na której brak w obecnej wersji tabletu narzekają jego obecni użytkownicy. Oczywiście brak ten można nadrobić kupując specjalną, zewnętrzną kamerkę, jednak wiąże się to z lekkim powiększeniem wymiarów sprzętu i dodatkowym wydatkiem.

Według najnowszych, oczywiście niepotwierdzonych spekulacji, nowy iPad ma zadebiutować jeszcze przed końcem 2010 roku. Jego premiera ma mieć rzekomo miejsce w okresie przedświątecznym. Jeśli by tak było faktycznie, to wszyscy zwolennicy nadgryzionego jabłuszka otrzymaliby fajny prezent.

Źródło