Premiera tabletu RIM między 27 a 30 września? - Tabletowo.pl

Premiera tabletu RIM między 27 a 30 września?

Tabletowo.pl Premiera tabletu RIM między 27 a 30 września? Nowości Plotki / Przecieki

Zagraniczne źródła prześcigają się w podawaniu coraz to bardziej szczegółowych danych na temat pierwszego tabletu internetowego firmy Research In Motion. Według Wall Street Journal, urządzenie ma zostać zaprezentowane już w przyszłym tygodniu na Developer Conference w San Francisco.

W dalszym ciągu podtrzymywane są spekulacje, jakoby firma QNX miała stworzyć system operacyjny, pod kontrolą którego będzie działał ten tablet. Ciągle jednak nie wiadomo jak ostatecznie się będzie nazywać – BlackPad, SurfBook czy jeszcze inaczej.

Specyfikacja sprzętu ma zawierać przede wszystkim Bluetooth, WiFi, dotykowy wyświetlacz o przekątnej wynoszącej prawdopodobnie 7- lub 9,7-cali oraz procesor o taktowaniu 1GHz. Według najnowszych informacji, tablet ma nie obsługiwać 3G.

Developer Conference będzie trwać od 27 do 30 września. Sami widzicie, że do rzekomej premiery urządzenia RIM już niedaleko.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona