CTL 2goPad. Tablet z Windows 7 (wideo)

CTL 2goPad

Reklama

Rynek tabletów internetowych w zdecydowanie większej części jest opanowany przez urządzenia z Androidem, nią z systemem operacyjnym Microsoftu. Jednak żebyście nie myśleli, że sprzęt z Windows 7 nie istnieje, zaprezentuję Wam jeden z nich. Całkiem przyjemny model CTL 2goPad.

Parametry techniczne tabletu są naprawdę interesujące (poza małymi brakami, o których mowa na końcu). Na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 10,1-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli.

Sercem urządzenia jest procesor Intel Atom N450 o częstotliwości taktowania 1,66GHz, a na jego wyposażeniu jest 2GB pamięci RAM, WiFi, Bluetooth oraz dysk twardy o pojemności 250GB. Tablet może się także pochwalić kamerką internetową o rozdzielczości 1,3 Mpix oraz 4-komorową baterią, mającą pracować maksymalnie przez pięć godzin.

Cena pracującego pod kontrolą 32-bitowej wersji Windows 7 Home Premium tabletu CTL 2goPad to 499 dolarów. Szkoda tylko, że producent zapomniał o obsłudze 3G i module GPS. Sprzęt można zamówić w przedsprzedaży za pośrednictwem strony internetowej producenta.

Źródło