Cena tabletu HTC będzie wynosić 790 dolarów?

Cena tabletu HTC

Reklama

Premiera Samsung Galaxy Tab miała miejsce na początku września, a wciąż nie znamy sugerowanej przez producenta ceny tabletu w detalu. Dlaczego do tego nawiązuję? Ano dlatego, że w sieci pojawiły się kolejne nieoficjalne informacje na temat sprzętu HTC i… jego ceny.

Parametry techniczne tabletu HTC mają być naprawdę ciekawe. Wśród nich mamy znaleść między innymi procesor nVidia Tegra 2, 32GB pamięci wewnętrznej, 2GB RAM oraz dotykowy wyświetlacz o nieznanej na razie przekątnej o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, obsługujący oczywiście multitouch.

Dopełnieniem jego specyfikacji miałyby być następujące dane: WiFi, GPS i Bluetooth. Na razie nie ma żadnych informacji na temat 3G. Urządzenie ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android. Chodzą plotki, że będzie to najnowsza jego wersja – 3.0 Gingerbread.

Według najnowszych spekulacji, tablet HTC ma kosztować 790 dolarów, czyli równowartość 2400 złotych. Jak na urządzenie o niezłej specyfikacji myślę, że jest to kwota do zaakceptowania. A jak jest według Was?

Wszystko wskazuje na to, że premiera tabletu HTC będzie miała miejsce w pierwszym kwartale 2011 roku.

Źródło