T-mobile akcja walentynki 2022
fot. T-Mobile

Dzięki T-Mobile możesz wyznać miłość ukochanej osobie w wyjątkowy sposób

Zbliżające się walentynki to ważne święto dla wielu par. Święto miłości nie musi jednak polegać na przerzucaniu się kosztownymi prezentami, bukietami czy czekoladkami. Wielu osobom wystarczy wspólnie spędzony czas lub miłe słowa, które przypomną o darzeniu drugiej połówki uczuciem. T-Mobile wymyślił znakomity sposób na złożenie oryginalnych życzeń walentynkowych.

Reklama

Wyznaj komuś miłość w wyjątkowy sposób

Badania mówią, że Polacy są jednym z narodów, gdzie najchętniej obchodzi się walentynki. Według Ipsos, aż 2/3 z nas planuje w jakiś sposób celebrować 14 lutego. Dzielenie się swoimi uczuciami w najbliższy poniedziałek będzie więc niesamowicie popularne, a każdy sposób na ich wyznanie jest dobry. Można to zrobić osobiście, telefonicznie, zamawiając prezent, pisząc do kogoś przez komunikator i nie tylko.

Magentowy operator, poza uruchomieniem promocji na walentynki, postanowił dać każdemu z nas jeszcze jeden sposób na wyrażenie swojej miłości. Podczas walentynkowej akcji „Teraz miłość ma znaczenie” możliwe jest opublikowanie walentynkowego wyznania w przestrzeni publicznej.

Wszystko z wykorzystaniem ekranów cyfrowych, znajdujących się w różnych zakątkach Polski. Zainteresowani mogą – za pomocą dedykowanej strony – stworzyć spersonalizowane wyznanie, które w przeciągu kilku minut zostanie wyświetlone w wybranej lokalizacji.

Jak wysłać walentynkę na ekran w mieście?

By wziąć udział w akcji należy wejść na stronę terazmilosc.ams.com.pl i wypełnić krótki formularz. Trzeba w nim podać swojego maila, wybrać treść życzeń spośród ośmiu gotowych szablonów, jedno z teł, na których zostaną one umieszczone, wpisać komu dedykujemy walentynkę oraz podpisać się. Tła, spósrób których można wybierać, prezentują się następująco:

Ostatnim krokiem jest wybór lokalizacji, w której zostanie ona wyświetlona. Dostępne miasta to:

  • Kraków (al. Mickiewicza 24/28),
  • Poznań (al. Niepodległości 41),
  • Warszawa (al. Jana Pawła II 20, skrzyżowanie z ul. Twardą),
  • Wrocław (róg ul. Stawowej i ul. Bogusławskiego).

Od przesłania życzeń na stronie do ich wyświetlenia na jednym z powyższych ekranów ma minąć zaledwie 5-20 minut. Godziny ich wyświetlania to 11-20 w weekend oraz 8-21 w poniedziałek.

Akcja trwa do 14 lutego włącznie. Regulamin akcji dostępny jest na stronie terazmilosc.ams.com.pl.