Sony oraz Microsoft stają do walki o Discorda

Ależ wiadomość! Trzy miesiące Discord Nitro na Epic Games ZA DARMO!

Epic Games aby przyciągnąć jak największą liczbę użytkowników od pewnego czasu rozdaje co tydzień nowy tytuł – przykładowo, na ten przypada Control. Gigant oficjalnie ogłosił współpracę z popularnym komunikatorem głosowym, dzięki której my, użytkownicy, zyskamy najwięcej – Discord Nitro całkowicie za darmo.

Subskrypcja Discord Nitro kompletnie za darmo

Na stronie sklepu Epic Games możemy odebrać bezpłatną Subskrypcję Discord Nitro na trzy miesiące. Oferta dotyczy tylko i wyłącznie osób, które dotychczas nie korzystały z tego typu rozwiązania – nowych subskrybentów. Aby odebrać darmową kopię produktu wystarczy wejść na stronę Epic Games, zalogować się na konto, a następnie kliknąć przycisk „Pobierz”. Następnie trzeba przejść na konto poczty internetowej, która jest bezpośrednio połączona z naszym kontem Epic Games, gdzie powinien czekać już na nas link do aktywacji.

Kolejny krok może zniechęcić wielu użytkowników. Klikając w link z wiadomości e-mail zostaniemy przeniesieni do okna, gdzie będziemy musieli wybrać metodę płatności. Dokładnie tak – pomimo, że pierwsze trzy miesiące Discorda Nitro są gratis, musimy dodać do konta Discord kartę płatniczą lub konto PayPal. Dalej przeklikujemy, akceptujemy regulamin i możemy cieszyć się trzema miesiącami Discord Nitro za darmo.

Discord Nitro (źródło: Epic Games)

Niestety, dopóki subskrypcja jest aktywna, nie ma możliwości usunięcia metody płatności z naszego konta Discord. Po upływie gratisowych trzech miesięcy zostanie pobrana standardowa opłata miesięczna w postaci 9,99 dolarów, chyba że usługa zostanie dezaktywowana wcześniej, co można zrobić w dowolnym momencie.

Tego typu promocja, pomimo wymaganej karty płatniczej, może zrobić spory szum. Wobec tego, serwery mogą być przeciążone – na pewno wiele osób będzie chciało odebrać darmową subskrypcję. Przykładowo, mi wiadomość na maila przyszła w ciągu około 40 minut, wraz z kolejnymi dniami trwania promocji, okres oczekiwania prawdopodobnie się wydłuży.

Promocja ruszyła 10 czerwca i będzie trwała przez kolejne dwa tygodnie, do 24 czerwca bieżącego roku, do godziny 17:00 czasu polskiego. Linki pozwalające na realizację oferty wygasną z dniem 24 lipca o godzinie 17:00.