Tronsmart Onyx Ace

Tronsmart Onyx Ace: w tej cenie trudno o lepsze słuchawki bezprzewodowe!

Artykuł sponsorowany

Chiński Dzień Singla to nie lada gratka dla wszystkich osób, szukających sprzętu elektronicznego w bardzo korzystnych cenach. Z tej okazji, firma Tronsmart przygotowała szereg promocji, między innymi, na ciekawe słuchawki bezprzewodowe Onyx Ace. W promocyjnej cenie naprawdę trudno będzie znaleźć coś lepszego.

Tronsmart Onyx Ace – idealny kompan nowych iPhone’ów

W materiałach reklamowych, Tronsmart określa Onyx Ale mianem godnego zastępcy słuchawek Apple AirPods, dla wszystkich tych, którzy kupili nowe iPhone’y i szukają produktu, który podobnie jak one, będzie przyciągał uwagę atrakcyjnym wzornictwem.

Tronsmart Onyx Ace wyposażone zostały w 6 mikrofonów, dla zapewnienia wysokiej jakości połączeń głosowych, wsparcie dla kodeka aptX oraz baterię pozwalającą na pracę nawet przez 24 godziny. Odporność na zawilgocenie została potwierdzona normą IPX5.

Tronsmart Onyx Ace

Z okazji Dnia Singla, wspomniane słuchawki można kupić już za 19,79 dolarów. To o 67% taniej, niż wynosi ich sugerowana cena detaliczna.

Należy jednak mocno się spieszyć. Promocje z okazji Dnia Singla obowiązują tylko do 12 listopada. Słuchawki można zamawiać tutaj.

Tronsmart Onyx Ace

To nie koniec promocji

Onyx Ace nie są jedynymi słuchawkami przecenionymi przez Tronsmart z okazji Dnia Singla. Promocyjną sprzedażą objęto również model Tronsmart Apollo Bold, który kosztuje teraz 89,99 dolarów, czyli o 55% mniej niż zazwyczaj. Zamówienia można składać pod tym adresem.

Tronsmart Apollo Bold

Warto również zwrócić uwagę na głośnik Bluetooth Tronsmart T6 Mini, kosztujący obecnie 19,99 dolarów (o 50% taniej). Kupicie go tutaj.

Tronsmart T6 Mini

Są jeszcze kody promocyjne!

Obniżka cen wybranych artykułów to niejedyna promocja, jaką Tronsmart przygotował na Dzień Singla. Specjalnie dla klientów z Polski udostępniono kody rabatowe, obniżające wartość zamówienia w przypadku przekroczenia określonego progu kwotowego. Łapcie!

  • MEGA1111 – obniża wartość zamówienia o 2 dolary, przy przekroczeniu 15 dolarów;
  • SZBKA1111 – obniża wartość zamówienia o 8 dolarów, przy przekroczeniu 60 dolarów;
  • DOSTAWA1111 – obniża wartość zamówienia o 15 dolarów, przy przekroczeniu 130 dolarów;
  • FEST1111 – obniża wartość zamówienia o 18 dolarów, przy przekroczeniu 200 dolarów.

Chiński Dzień Singla to czas naprawdę dobrych promocji. Wszystkich entuzjastów elektroniki użytkowej zachęcamy do śledzenia okazji, jakie dziś i jutro pojawią się w sklepach internetowych. Naprawdę warto!

Te wpisy też mogą Cię zainteresować:

AKTUALIZACJA:

Zainteresowanie kodami chyba przerosło oczekiwania – z tego, co wiemy, niestety przestały już działać. Mam nadzieję, że udało Wam się na nie jeszcze załapać ;)