Plush
źródło: Plush

Technologia 5G dostępna również dla klientów sieci Plush

Cały czas rośnie liczba konsumentów, którzy mogą już korzystać z technologii 5G. Wśród nich znajdują się klienci sieci Plus, OTVARTA i T-Mobile, a od teraz także Plush. Oprócz tego, mają oni możliwość skorzystać z bardzo atrakcyjnej promocji na internet.

Technologia 5G w Plush

Już od dziś, tj. 18 czerwca 2020 roku, z sieci piątej generacji mogą korzystać klienci sieci Plush, którzy są użytkownikami ofert Plush Abonament lub/i Plush Internet oraz posiadają odpowiednie urządzenie (smartfon lub modem, obsługujący 5G w paśmie 2600 MHz).

Plus 5G
Technologia 5G jest już dostępna dla klientów sieci Plush (źródło: Polkomtel)

Operator informuje, że „dostęp do transmisji danych w 5G na warunkach promocyjnych” będzie dostępny dla użytkowników ofert Plush Abonament i Plush Internet do 11 sierpnia 2020 roku.

Jako że marka Plush należy do Polkomtela (operatora sieci Plus), klienci tej sieci będą mogli korzystać z technologii 5G na tych samych obszarach, czyli w siedmiu miastach w Polsce (dokładny zasięg możecie sprawdzić na stronie Plusa).

Polkomtel informuje, że aktualnie w zasięgu technologii 5G znajduje się 900 tysięcy osób. W 2021 roku ich liczba ma się jednak zwiększyć do ponad 3 mln.

Dodatkowy internet w Plush i Plus w dobrej cenie

Polkomtel poinformował również o specjalnej ofercie dla użytkowników ofert Plus na kartę i Plush na kartę. Mogą oni aktywować promocję, dzięki której otrzymają w sumie 60 GB w trzech pakietach po 20 GB każdy.

Po uruchomieniu promocji klient otrzyma pierwszą paczkę internetu. Po 30 dniach dostanie kolejne 20 GB, a po następnych 30 dniach ostatnią. Opłata za ten ogromny pakiet internetu jest jednorazowa i wynosi 15 złotych.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy taryf Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę i Nowy Plush. Oferta obowiązuje do 30 września 2020 roku. Operator zastrzega, że przyznany transfer nie może być wykorzystany w roamingu, z wyłączeniem RLAH, co jest rozliczane zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie „Promocji europejskiej dla Abonentów Prepaid”.

Promocyjny zestaw gigabajtów można włączyć kodem *136*11*0060#. Pozostały transfer sprawdza się zaś kodem *136#.