T-Mobile ma nowe abonamenty dla klientów indywidualnych w Polsce. Czy te ceny są śmieszne?

T-Mobile wprowadza w Polsce nowe abonamenty. Głównymi bohaterami są gigabajty, ale i samych taryf jest trochę więcej.

Najnowsza oferta T-Mobile dla klientów indywidualnych rozciąga się teraz na cztery warianty. Dodano więc jedną opcję więcej (za 49 zł), by bardziej zróżnicować wybór. Obecnie są to więc taryfy S, M, L oraz XL. Operator zauważył, że największe zainteresowanie wzbudzają oferty ze średniej półki cenowej, więc nieco wzbogacił wachlarz możliwości.

Reklama

Nowy cennik abonamentu T-Mobile

Oferty różnią się od siebie przede wszystkim liczbą gigabajtów wliczonych w abonament. Poza tym każda zawiera w sobie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz w roamingu UE. W ceny wliczono rabat na zgody marketingowe i fakturę elektroniczną. Sytuacja przedstawia się więc tak, jak na poniższym schemacie.

Jak widzimy, w ostatniej i najdroższej ofercie, oprócz 70 GB internetu mamy dodatkowo dostęp do usługi Supernet Video HD, w której oglądanie Netfliksa i kilku innych serwisów strumieniujących wideo, nie skutkuje obniżeniem pakietu danych.

Magentowi podkreślają też możliwość zaopatrzenia się w nowy smartfon, przy okazji podpisywania umowy. Wysokość raty za smartfon będzie zależna od rodzaju abonamentu, jaki wybraliśmy. Początkowe ceny, jak to w tego typu ofertach, są niskie – opłaty na start dla najczęściej proponowanych modeli wynoszą na przykład:

Kumulacja! T-Mobile sypie promocjami jak z rękawa (10 GB internetu po doładowaniu)

źródło: T-Mobile