Kumulacja! T-Mobile sypie promocjami jak z rękawa (10 GB internetu po doładowaniu)

T-Mobile nie szczędzi ostatnio pakietów darmowego internetu dla swoich klientów. I dobrze, bo klient zadowolony, to klient lojalny.

Reklama

10 GB internetu za doładowanie >25 zł

Promocja, która zbliża się wielkimi krokami, rozpocznie się 4 lutego. Od tego dnia, aż do 31 marca 2020 roku klienci T-Mobile na kartę będą mogli zyskać dodatkowy internetowy pakiet 10 GB.

Właściwie nie trzeba robić nic specjalnego – wystarczy doładować konto w aplikacji Mój T‑Mobile lub na stronie www.doladowania.t-mobile.pl za 25 zł lub więcej. Wtedy sieć przyzna nam dodatkowe gigabajty i da nam o tym znać za pomocą wiadomości SMS, a my będziemy mogli zacząć z nich korzystać. Mamy na to miesiąc.

Reklama

Co ciekawe, z promocji można korzystać dowolną ilość razy. Znaczy to tyle, że doładowując konto za 25 zł kilkukrotnie w okresie obowiązywania promocji, możemy w łatwy sposób zwiększyć liczbę dostępnych gigabajtów. Odpowiednio szafując datami doładowań,da się wyjść na tym całkiem nieźle. Jeśli wiecznie brakuje nam pakietu mobilnego, to promocja w sam raz dla nas.

Jeszcze do końca dnia aktywuj pakiet 15 GB darmowego internetu

„Kumulacja” z tytułu polega na tym, że nie skończyła się jeszcze jedna promocja na darmowy internet, a Magentowi ruszają już z nową.

Zanim zegar wybije dziś (31.01) północ, klienci T-Mobile mogą skorzystać z innej okazji, tym razem skierowanej także do osób korzystających z oferty MIX oraz abonamentowców.

Aktywację pakietu 15 GB należy przeprowadzić w aplikacji Mój T-Mobile. To też nie jest trudne – kilka kliknięć i już można cieszyć się z dodatkowych gigabajtów na koncie, w sam raz na piątkowy wieczór!

Odbierz 15 GB darmowego internetu od T-Mobile – tylko dziś i jutro!

źródło: informacja prasowa