t-mobile nielimitowany internet na święta
(źródło: T-Mobile)

T-Mobile daje nielimitowany internet na święta

Czarny Piątek i Cyber Monday już za nami, lecz na kolejne, świetne promocje nie trzeba czekać do przyszłego roku. T-Mobile po raz kolejny postanowiło sprezentować swoim klientom nielimitowany internet na święta.

Nielimitowany internet na święta w T-Mobile

Zaczął się grudzień, więc świąteczny klimat będzie przybierał na sile. Niestety, w ostatnim czasie spędzanie świąt w gronie rodziny i przyjaciół jest utrudnione, a wiele osób musi nacieszyć się jedynie połączeniami głosowymi oraz rozmowami wideo. T-Mobile, pragnąc ułatwić kontakt z bliskimi w okresie świąt, postanowiło przygotować specjalną ofertę dla swoich klientów.

Po raz kolejny magentowa sieć obdarowuje swoich klientów grudniowym bonusem w postaci dwóch tygodni darmowego dostępu do internetu bez limitów. Z pewnością ten gratis przyda się podczas świątecznych przygotowań. Jak podaje operator, w zeszłym roku z podobnego prezentu skorzystało blisko 700 tysięcy klientów.

Nielimitowany internet można aktywować za darmo od 1 grudnia 2021 do 3 stycznia 2022 roku. Niezależnie od tego, kiedy zdecydujemy się z niego skorzystać, będzie on ważny na koncie przez dwa tygodnie od dnia aktywacji, więc nie trzeba się spieszyć.

Jak aktywować nielimitowany internet na święta?

Skorzystać z oferty mogą zarówno klienci indywidualni, jak również klienci biznesowi. Dokładniej mówiąc, chodzi o:

  • klientów abonamentowych (Rodzina, T, T DATA),
  • użytkowników usług na kartę (GO!, Internet na kartę Blueconnect),
  • użytkowników MIX (Frii Mix),
  • małe i średnie firmy (Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, DATA JUMP).

Aby aktywować bonus, należy zalogować się do aplikacji Mój T-Mobile. Aplikacja powinna wyświetlić komunikat o dostępności darmowego pakietu. Może być on również aktywowany ręcznie później.

t-mobile internet na święta

Oferta wygasa 3 stycznia 2022 roku o godzinie 23:59 i po tym czasie aktywacja nielimitowanego internetu nie będzie dłużej możliwa. Osoby, które skorzystają z promocji do tego czasu, będą mogły korzystać z sieci bez obaw o pomniejszenie pakietu danych przez 14 dni, niezależnie od daty aktywacji bonusu.

Od przyjęcia zlecenia do udostępnienia bonusu klientowi może minąć do 72 godzin. Szczegóły oferty znajdują się w w regulaminach promocji (odpowiednio – dla klientów abonamentowych oraz dla użytkowników MIX i usług na kartę).