Świętuj otwarcie nowej generacji z Xbox Series X|S

Do premiery konsoli nowej generacji od Microsoftu pozostało już naprawdę niewiele czasu, bo mniej niż dwa tygodnie. W branży gier wideo będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń, dlatego amerykański gigant zaplanował własne, w którym przyjdzie nam wszystkim świętować ujrzenie światła dziennego przez Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Reklama

Załóżmy, że ktoś z Was trochę przysnął. Premierę Xbox Series X oraz Xbox Series S zaplanowano na 10 listopada 2020 roku. Jesteśmy pewni, że stanie się to tego właśnie dnia i że konsoli nowej generacji nie spotka opóźnienie, jak co poniektórych. Xbox Series X trafił już do naszej redakcji i jego unboxingowi możecie przyjrzeć się dokładnie pod tym adresem.

Na ten sam dzień Microsoft zaplanował również własne wydarzenie, które będzie można obejrzeć z domu – no, dziś niestety nie wyobrażamy sobie tego inaczej. Chociaż to amerykańskie świętowanie, możemy spodziewać się go w rozsądnych godzinach. Nie zabraknie paru atrakcji.

Reklama

Xbox Series X|S nie zając, nie ucieknie

Microsoft poinformował, że 10 listopada 2020 roku poza samą premierą konsoli, odbędzie się jeszcze wydarzenie o godz. 19 czasu polskiego, które obejrzymy na oficjalnych kanałach Xbox – są to YouTube, Twitch oraz Facebook Gaming.

Być może nie będziecie musieli odkładać też najnowszego zakupu na bok, na jeszcze trochę, gdyż firma zachęca przede wszystkim do wspólnej zabawy i świętowania premiery konsoli nowej generacji.

Xbox Series X Kontroler

W ramach tego eventu przyjrzymy się rozgrywkom prowadzonym przez zaprzyjaźnionych twórców czy osoby, które pracowały nad konsolami Xbox Series X oraz Series S. Zapowiada się także zbiórki pieniędzy przez Microsoft, które później trafią na różne cele charytatywne.

Nie powinniśmy się jednak spodziewać za to żadnych wielkich ogłoszeń. Zabawa – to hasło przewodnie.

Gotowi na nową generację?

Czy zakupiliście już którąś z tych konsol, składając na nie zamówienie przedpremierowe? Pewnie nie możecie się doczekać, aż trafi do waszych rąk.

Powtarzamy po raz kolejny, że już 10 listopada tego roku, poprzednia generacja konsol odchodzi w cień, a witamy nową – dziewiątą! A wraz z nią kolejne udane lata gamingu.

Xbox Series X

Zobacz też:

 1. „Czy zakupiliście już którąś z tych konsol, składając na nie zamówienie przedpremierowe?”

  Żeby pograć w te same gry, co na obecnej konsoli, ale z lekko ulepszoną grafiką? Nie, dzięki.

  1. Gier nowych może faktycznie nie ma ale jest mnóstwo gier w które nie grałem a dzięki nowej generacji będą one atrakcyjniejsze

  2. jestem posiadaczem ps4 i 12 cyfrowych gier zakupionych w promocyjnych cenach siedzą sobie na moim profilu i czekają na pobranie które już nie zdążę pobrać i ograć na starszej ps4 więc na rozruch ps5 którą planuję w lutym-marcu kupić będzie w co pograć. Wybieram wersję cyfrową ps5 bo na 4-ce i tak miałem i mam same cyfrówki więc dla mnie będzie lepiej i odrobinę taniej

     1. Może dlatego, że zmieniasz konsolę na nową aby grać w stare gry? To jest absolutnie bez sensu.

     2. skoro mam gry ze starej generacji to czemu mam nie użyć konsoli NOWEJ GENERACJI aby ograć to co mam i nie ograłem a jest powód do zmiany konsoli to czemu tego mam nie zrobić ??? tak samo jest jak iphoniarze zmieniają z roku na rok telefon gdzie nic się nie zmieniło i poprzednia generacja jest tak samo badziewna jak i nowa

   1. Wsteczna kompatybilność? Daj spokój. Słyszałem to już 2 razy w przypadku PS3 i PS4 a teraz będzie tak samo w przypadku ps5 czyli nic.

     1. To znaczy że obiecywali to już przy PS3 i PS4 a widzisz jakąś kompatybilność PS3 z grami ps1 i PS2 i to samo z kompatybilnością PS4 wstecz? Obiecują ale będzie jak zawsze

     2. No nie… na PS3 grasz w gry z PS3,3,21, na PS4 nie ma.
      Na PS5 jest wsteczna obejmujące jak pisałem wszystkie gry z wyjątkiem dosłownie kilku. To jest fakt, nie da się z tym polemizować, wiec po co rozsiewasz takie bzdury?

     3. Masz już ps5 że wiesz że będziesz grał w gry z PS4 PS3 PS2 i PS1 ? Nie podniecaj się tak dziecioku

     4. Nie potrafisz czytac? Na PS5 będą gry z PS4, a na Ps3 są gry z PS3,2,1. Nie muszę mieć, testerzy już maja, konsole będą w u klientów w ciągu 2 tygodni. Zapowiadali to wielokrotnie, wszędzie jest potwierdzone, nawet są i formacje dotyczące dziesiątek gier, że będą na PS5 działały jeszcze lepiej niż na Ps4.

      Przestań kłamać i siać defetyzm głąbie.

  3. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że korzystam ze streamingu Stadia i nie muszę się martwić o aktualizację i inne pierdoły. Po prostu włączam telewizor albo aplikację PWA na chromebooku i klikam. Gra wczytuje się do minuty. Jako, że Stadia jest nową usługą, to promocja goni promocję. Wykorzystałem już z różnymi opcjami 7 darmowych miesięcy i kupiłem tanio 5 gier. Właśnie dzisiaj jak co miesiąc doszło kolejne 6 gier. W przyszłym roku o tej porze streaming powinien już przeskoczyć konsole, które staną się drogim nieopłacalnym wyborem.

   1. Nie wiem co jest komfortowego w płaceniu 50zł/miesiąc za dostęp do
    ok 50gier, bez premier, do tego tylko streaming. Brzmi nie najgorzej jaki opcja dla niedzielnych kanapowców którzy chca czasem w coś tam zagrać lub tych którzy musza liczyc każdy grosz, lecz to żadna alternatywa, nawet dla Xboxa o PS nie wspominajac.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama