World of Warcraft Shadowlands

Poznaliśmy datę premiery World of Warcraft: Shadowlands

Jedna z najlepszych i najpopularniejszych gier MMO otrzyma zupełnie nowe, ósme już rozszerzenie – World of Warcraft: Shadowlands. Usłyszeliśmy o nim na BlizzConie 1 listopada 2019 roku i tego samego dnia mogliśmy złożyć nań przedpremierowe zamówienie. Pierwotnie dodatek ukazać się miał trzy dni temu, ale jak zdążyliście zauważyć, tak się nie stało. Za to poznaliśmy właściwą datę premiery, która znajduje się dosłownie tuż za rogiem.

Reklama

Gdyby zapewnienia twórców zostały zrealizowane, to w World of Warcraft: Shadowlands gralibyśmy dokładnie od 27 października tego roku. Niestety, na początku tego właśnie miesiąca otrzymaliśmy informację, że nastąpi opóźnienie. Blizzard Entertainment mimo wszystko wywiązuje się z jednej obietnicy, a mianowicie rozszerzenie miało zadebiutować nie później niż 31 grudnia 2020 roku – i tak też będzie!

World of Warcraft: Shadowlands zabierze nas do Krainy Cieni

W Krainie Cieni dusze zwykłych śmiertelników albo odnajdują nowy sens swojego istnienia, albo cierpią katusze z rąk Nadzorcy w Wieży Potępionych. Bohaterowie z Hordy oraz Przymierza będą mieć okazję przekonać się o tym osobiście.

W trakcie tej przygody gracze poznają losy legendarnych postaci z uniwersum Warcrafta i zawrą przymierze z jednym z czterech dostępnych paktów, które dzielą władzę we wspomnianej krainie.

Jeszcze przed nadejściem rozszerzenia pojawi się wydarzenie – 11 listopada Plaga nieumarłych ruszy na Azeroth. A po premierze, 9 grudnia będzie można wziąć udział w epickim rajdzie Twierdza Nathria. W tym samym momencie rozpocznie się pierwszy sezon rajdów w dodatku, ale i również podziemi oraz rozgrywek PvP.

Data premiery World of Warcraft: Shadowlands

World of Warcraft: Shadowlands będzie mieć swoją premierę 24 listopada o godzinie 12:00 czasu polskiego.

World of Warcraft: Shadowlands
World of Warcraft: Shadowlands

Zainteresowani mogą zakupić rozszerzenie w przedsprzedaży na oficjalnej stronie, w sklepie Battle.net (dostępne w sprzedaży są trzy edycje: podstawowa, heroiczna i epicka) lub jego edycję kolekcjonerską w Media Expert.

Złóż zamówienie na World of Warcraft: Shadowlands – Edycja Kolekcjonerska w Media Expert

Wkrótce przyjrzycie się jej także na łamach naszego serwisu, gdyż przyjdzie nam ją rozpakować i poznać jej zawartość z bliska.

Zobacz też: