STINGRAY – tak będzie się nazywać tablet Motoroli (MZ600)?

STINGRAY

Musicie przyznać, że na rynku tabletów internetowych z każdym dniem robi się bardziej interesująco. Mają na to wpływ napływające do nas kolejne nieoficjalne informacje na temat nadchodzących urządzeń najbardziej znanych firm na świecie. Wśród nich możemy wyliczyć między innymi HP, Samsunga, Asusa, LG czy Motorolę, o sprzęcie której dowiedzieliśmy się czegoś nowego.

W database hiszpańskiego oddziału komórkowej sieci Verizon na liście urządzeń, które mają zostać wprowadzone do sprzedaży, znalazł się tablet Motorola MZ600. żeby tego było mało, nie poznaliśmy wyłącznie jego kodu (MZ600) lecz także prawdopodobną nazwę. Wszystko wskazuje na to, że pretendent do miana iPad-killera będzie się nazywać Motorola STINGRAY.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną tabletu Motoroli, w dalszym ciągu nie można o niej nic oficjalnego powiedzieć. Wciąż niepotwierdzone dane zawierają przede wszystkim dotykowy ekran o przekątnej 10-cali, procesor o taktowaniu 1GHz lub 1,3GHz, kamerkę do połączeń wideo oraz Androida w wersji… 3.0.

Nie wiadomo czy STINGRAY jest jedynie kodową czy już ostateczną nazwą modelu. Wszystko okaże się w momencie oficjalnej prezentacji urządzenia, która powinna się odbyć w niedalekiej (choć wciąż bliżej nieokreślonej) przyszłości.

Źródło