To już pewne: tablet LG na rynku w czwartym kwartale roku

tablet LG

O tym, że firma LG Electronics zamierza wprowadzić na rynek swój tablet internetowy wiemy nie od dziś. Co więcej, przedstawiciel koreańskiego producenta już na początku lipca w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że urządzenie pojawi się na rynku w czwartym kwartale bieżącego roku. Informacja ta została dziś ponownie potwierdzona. To już pewne! Szykujmy się więc na premierę tabletu LG, działającego pod kontrolą Google Androida.

Październik, listopad, grudzień – to właśnie w jednym z tych miesięcy długo oczekiwany sprzęt LG ujrzy światło dzienne. Jak informowałam na początku miesiąca, ma to być jeden z najlepszych tabletów na rynku. Ciekawe czy faktycznie taki będzie…

Specyfikacja urządzenia niestety nie jest znana. Oprócz pewnej mobilnej platformy, pod kontrolą której będzie działać, nie ma żadnej potwierdzonej informacji odnośnie jego danych technicznych. Możemy się jednak spodziewać WiFi, procesora o częstotliwości taktowania 1GHz, aparatu oraz 3G.

Warto przypomnieć, że LG nie jest jedynym producentem telefonów komórkowych, który postanowił wejść na rynek tabletów. Po Apple swój debiut zapowiedziały następujące firmy: Nokia, Samsung, LG, BlackBerry i Motorola.

Źródło