Roadmapa Verizon w sieci: tablety Samsunga i Motoroli coraz bliżej

Roadmapa Verizon

Reklama

Amerykańska sieć komórkowa Verizon kolejny już raz nie potrafiła utrzymać swoich planów na zbliżające się miesiące w tajemnicy. Dzisiejszej nocy do sieci przeciekła roadmapa wraz z planowanymi urządzeniami na końcówkę 2010 i początek 2011 roku. Wśród nich są dwa interesujące nas tablety internetowe.

Pierwszym z nich ma być 7-calowy sprzęt Samsunga. Wszystko wskazuje na to, że będzie nim mający zostać zaprezentowany już jutro (11 sierpnia) Galaxy Tab P1000. Przypomnę, że specyfikacja urządzenia ma zawierać między innymi aparat 3,2 Mpix, kamerkę do połączeń wideo, 16GB pamięci wewnętrznej, procesor o taktowaniu 1,2 GHz, 3G, WiFi, baterię o pojemności 4000 mAh oraz Google Android 2.2.

Kolejnym urządzeniem ma być tablet Motoroli, o którym do tej pory nie wiemy zbyt wiele. Model ma być wyposażony w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10-cali, kamerkę do połączeń wideo oraz procesor o częstotliwości taktowania 1 GHz lub 1,3 GHz. Co ciekawe, ma być kontrolowany przez Androida w wersji 3.0, co może wskazywać na późniejszą datę pojawienia się na rynku.

Na więcej informacji odnośnie tabletów internetowych zarówno Samsunga, jak i Motoroli, musimy poczekać do ich oficjalnej prezentacji. Miejmy nadzieję, że na ten moment nie przyjdzie nam zbyt długo czekać.

Źródło