Reklama
Sony logo
fot. Tabletowo.pl

Ale niespodzianka: jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje nowa Sony Xperia

A to nas Sony zaskoczyło! Podczas gdy nie spodziewaliśmy się premiery nowych smartfonów japońskiej marki w tym roku, producent oficjalnie zapowiedział, że nowa Xperia zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu!

Reklama

Nowa Sony Xperia zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Podczas prezentacji modeli Xperia 1 III, Xperia 5 III i Xperia 10 III w kwietniu 2021 roku, Sony przekazało informację, że są to jedyne, nowe smartfony z serii Sony Xperia, które trafią na rynek w bieżącym roku kalendarzowym. Ku naszemu zaskoczeniu, dwa miesiące temu w Japonii zadebiutowała Sony Xperia 10 III Lite z eSIM, a teraz zapowiada się na to, że już wkrótce ofertę japońskiej marki wzbogaci kolejny sprzęt.

Na profilu Sony | Xperia w serwisie Twitter nieoczekiwanie pojawiła się zapowiedź nowego produktu marki Xperia. Jego prezentacja rozpocznie się 26 października o godzinie 5:00 czasu polskiego i będzie można ją oglądać na oficjalnym kanale Sony | Xperia na platformie YouTube.

nowa Sony Xperia zapowiedź teaser
źródło: @sonyxperia

Musimy przyznać, że zapowiedź premiery nowego produktu Sony Xperia jest dla nas ogromną niespodzianką, ponieważ nie spodziewaliśmy się nowych smartfonów od Sony w tym roku. Szczególnie że w ostatnim czasie nie dotarły do nas żadne informacje na temat niezaprezentowanego jeszcze modelu japońskiego producenta.

Niektórzy są jednak zdania, że nowa Sony Xperia nie będzie smartfonem. Może zatem tabletem? W końcu segment ten w ostatnim czasie mocno zyskał na znaczeniu, więc Japończycy mogą chcieć na tym skorzystać. Premiera takiego produktu byłaby dla nas jeszcze większą niespodzianką, ponieważ nic nie wskazuje na to, aby Sony planowało wielki powrót na rynek tabletów.

Sony Xperia Z4 Tablet Tabletowo.pl
Sony Xperia Z4 Tablet (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

Nie pozostaje nam zatem nic, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną prezentację nowego produktu Sony Xperia, choć przynajmniej ja liczę na to, że w tzw. międzyczasie pojawią się jakieś nieoficjalne doniesienia na temat nadchodzącej nowości marki Sony. Japończykom niejednokrotnie udawało się jednak utrzymać nowy sprzęt w tajemnicy aż do premiery i podobnie może być również w tym przypadku. Najbliższy czas pokaże.