„Mamo nie sprzątaj – PlayStation pozamiatało”, czyli PS Plus na luty

Bonusowa gra na PlayStation VR w PlayStation Plus!

Jak to zawsze bywa pod koniec miesiąca, tak i dziś przyszła pora na poinformowanie graczy, jakie gry zagoszczą w kolejnym miesiącu w abonamencie PlayStation Plus. I cóż, liczę, że nadchodzący luty będzie bardzo mroźny, gdyż jakaś dodatkowa wymówka na niewychodzenie z domu by się przydała – PlayStation bowiem pozamiatało!

Nie wiem, jak Wy, ale ja jeszcze nie zdążyłem przejść Uncharted: The Nathan Drake Collection z zeszłego miesiąca (jestem dosłownie w połowie, polecam każdemu!), a tu już szykują się kolejne świetne tytuły do ogrania bez wymówek. W lutym wybór PlayStation padł nie na dwie gry, a aż trzy (a tak naprawdę to 5!), które w dodatku idealnie trafiają w moje gusta – ciekaw jestem, czy w Wasze również.

https://www.facebook.com/playstation/photos/rpp.14104316802/10158243122601803/?type=3&theater

BioShock: The Collection

Coś to nasze Sony lubi ostatnio dawać trylogie do PlayStation Plus — i my jako gracze nie powinniśmy na to narzekać. Gry z serii BioShock to jedne z najlepiej ocenianych FPS poprzedniej generacji, które zachwycają nie tylko swoją rozgrywką, ale i niecodzienną stylistyką. W skład kolekcji wchodzi BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite wraz ze wszystkimi dodatkami. Znów będzie w co grać po skończeniu Uncharted!

The Sims 4

Serię The Sims zna chyba każdy, ale nie znam nikogo, kto grałby w którąkolwiek z gier tej serii na konsoli. W lutym najprawdopodobniej się to zmieni, bo najnowsza odsłona tego symulatora życia trafi na nasze PS4 za sprawą PlayStation Plus. Nie martwcie się jednak o sterowanie na padzie – w sieci większość graczy jest pod wrażeniem tego, jak sprawnie EA udało się przenieść ten tytuł na konsole.

Firewall Zero Hour

Na koniec małe zaskoczenie – pierwsza gra na PlayStation VR w PlayStation Plus od dawna! Firewall Zero Hour to taktyczna strzelanka sieciowa, a przy okazji jedna z najlepszych gier na gogle wirtualnej rzeczywistości Sony, więc tym bardziej cieszy jej obecność w PS Plusie. Kto wie, może to zachęci kogoś do kupienia gogli?

Gry będą dostępne do pobrania od 4 lutego 2020 – wtedy też z oferty zniknie Uncharted: The Nathan Drake Collection i Goat Simulator.

Przypominam również, że od października funkcjonuje PlayStation Plus Rewards — program lojalnościowy dla subskrybentów PlayStation Plus, dzięki któremu możecie zdobyć zniżki m.in. na bilety do kina Helios, jak i mały upust na jedno zamówienie w serwisie Pyszne.pl. Oczywiście nadal wszyscy posiadacze PlayStation Plus mają dostęp do 100 GB chmury na zapisy z gier, dodatkowe zniżki w sklepie PS Store oraz inne dodatki, jak awatary i motywy z gier.

PlayStation Plus to od tej pory nie tylko gry – rusza program lojalnościowy dla graczy

Co sądzisz o PlayStation Plus na luty?

A czy Wy jesteście zadowoleni z oferty PlayStation Plus na luty? Dajcie znać w komentarzach i powyższej ankiecie!

Źródło: Facebook, PlayStation.com