PlayStation Plus to od tej pory nie tylko gry – rusza program lojalnościowy dla graczy

Po bardzo dobrej październikowej ofercie PlayStation Plus pora na kolejne (pozytywne) niespodzianki od Sony. Tym razem polski oddział PlayStation poinformował o wystartowaniu nowej usługi — PlayStation Plus Rewards, czyli programu lojalnościowego dla posiadaczy Plusa. Co subskrybenci dostali w ramach tej akcji?

Zacznijmy od tego, że wszyscy subskrybenci PlayStation Plus mają automatycznie (i oczywiście bezpłatnie) dostęp do PlayStation Plus Rewards. By skorzystać z ofert, należy udać się na tę stronę i wybrać interesującą nas akcję promocyjną od któregoś z partnerów PlayStation. Usługa jest dostępna od 2 października 2019 roku.

Obecnie na start PlayStation Plus Rewards oferuje 4 ograniczone czasowo promocje:

  • About You – 15% zniżki przy zamówieniu za min. 320 zł (5 miesięcy ważności)
  • Helios – 15% zniżki na bilety do kina (5 miesięcy ważności)
  • Player.pl – 14-dniowy okres próbny pakietu Start, dla kogoś, kto nie posiada konta w Player.pl (2 miesięcy ważności)
  • Pyszne.pl – 5 zł jednorazowej zniżki bez minimalnej kwoty zamówienia (5 miesięcy ważności)

Oczywiście posiadacze PlayStation Plus nadal mogą korzystać z darmowych comiesięcznych gier, specjalnych członkowskich zniżek na produkty z PS Store, jak i trybu online w grach — PlayStation Plus Rewards to dodatkowy program.

https://www.facebook.com/205010466233119/posts/2584689904931818/?substory_index=0&sfnsn=mo

Czy PlayStation Plus Rewards przekona kogoś do wykupienia lub przedłużenia PlayStation Plus? Wątpię, ale i tak uważam to za miły gest ze strony polskiego oddziału PlayStation — ja na pewno skorzystam w najbliższy weekend ze zniżki na Pyszne.pl podczas maratonu Borderlands 3 na split screenie ze znajomym.

Jak informuje samo PlayStation, jest to dopiero start usługi, tak więc w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych promocji w ramach PlayStation Plus Rewards — gdy takowe się pojawią, z pewnością Was o tym poinformujemy.

A co wy sądzicie o PlayStation Plus Rewards i czy skorzystacie z którejś oferty? Dajcie znać w komentarzach.

The Last of Us Remastered w październikowej ofercie PlayStation Plus

Źródło: Facebook PlayStation Polska