PlayStation Plus

Oferta PlayStation Plus na styczeń. Jest bardzo dobrze!

Sony niezmiennie od kilku miesięcy rozpieszcza graczy bogatą ofertą usługi PlayStation Plus. Nie inaczej jest w tym miesiącu, bo styczniowa paczka zawiera aż trzy świetnie oceniane tytuły ekskluzywne i jedną przyzwoitą grę indie.

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Zremasterowana trylogia Uncharted stanowi idealną opcję na nadrobienie zaległości dla graczy, którzy nie mieli wcześniej okazji zaznajomić się z przygodami Nathana Drake’a lub chcą przypomnieć sobie te świetne produkcje przygodowe w FullHD i 60 klatkach na sekundę. Choć różnice w grafice nie są ogromne, to nadal gra się w to bardzo przyjemnie i warto dodać tę pozycję do swojej biblioteki gier. Trylogia zawiera:

  • Uncharted: Fortuna Drake’a
  • Uncharted 2: Pośród Złodziei
  • Uncharted 3: Oszustwo Drake’a

Goat Simulator

Choć tytuł ten nie brzmi jak coś niesamowicie ambitnego i wybitnie spektakularnego, to Goat Simulator jest w istocie przyjemną odskocznią od wysokobudżetowych gier akcji raczących skomplikowaną mechaniką i graficznym przepychem. Symulator Kozy przypadnie do gustu kreatywnym osobom lubującym się w nabijaniu wysokich wyników w tak abstrakcyjny sposób jak tylko to możliwe. Jest to nieco niezdarna, aczkolwiek urocza w swojej głupocie produkcja na przysłowiowe kilkugodzinne wieczorne posiedzenie przy konsoli.

 

Chociaż obydwie propozycje już dawno ograłem, to uważam paczkę za bardzo udaną. Jesteście równie zadowoleni ze styczniowej oferty PS Plus? Wolicie, żeby Sony stawiało w swojej sztandarowej usłudze na niszowe gry indie, czy tytuły AAA? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!