Games with Gold GWG Xbox

Oto oferta Games with Gold na luty. Co sądzicie?

I jak zawsze, pod koniec miesiąca Microsoft pochwalił się darmowymi grami na kolejny miesiąc dla posiadaczy abonamentu Games with Gold. Po całkiem niezłej ofercie styczniowej pora na chwilę oddechu, jednak posiadacze Games with Gold i tak powinni być zadowoleni, bo zbliżające się gry są różnorodne i każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Reklama

Styczeń w Games with Gold upłynął nam na Styx: Shards of Darkness i Batman: The Telltale Series, a także na Tekken 6 i LEGO Star Wars 2: The Original Trilogy. Fani Microsoftu byli z tej oferty dość zadowoleni, choć przyznać trzeba, że konkurencja w postaci PlayStation Plus też zaprezentowała całkiem ciekawą ofertę w postaci Uncharted: The Nathan Drake Collection i Goat Simulator.

Reklama

A jak wygląda Games with Gold na luty? Moim zdaniem trochę gorzej, ale to z pewnością również kwestia gustu. Microsoft nadal podtrzymuje swoją tradycję i oferuje również gry na Xboksa 360, w które posiadacze Xboksa One również mogą zagrać dzięki wstecznej kompatybilności.

Pełna lista gier w Xbox Games with Gold na luty:

  • TT Isle of Man – od 1 do 29 lutego na konsoli Xbox One
  • Call of Cthulhu – od 16 lutego do 15 marca na konsoli Xbox One
  • Fable Heroes – od 1 do 15 lutego na konsoli Xbox One i Xbox 360
  • Star Wars Battlefront – od 16 do 29 lutego na konsoli Xbox One i Xbox 360

Najciekawiej prezentuje się Call of Cthulhu, które debiutowało w październiku 2018 roku. Jest to przygodowa gra FPP, która mocno bazuje na dziełach legendarnego H.P. Lovecrafta. Warto sprawdzić tę produkcję!

Przypominam również że abonament Games with Gold jest dostępny w ramach Xbox Game Pass Ultimate, który obecnie możecie kupić za jedynie 4 zł!

Dziś około godziny 18:00 zostanie również opublikowana oferta PlayStation Plus, o czym również Was jak zawsze poinformujemy.

Co uważacie o Games with Gold na luty? Spełnił wasze wymagania?

Naostrzcie pługi – Farming Simulator 19 będzie dostępny za darmo!

Źródło: YouTube