OPPO Watch Free (fot. OPPO)

OPPO Watch Free trafił do Polski! Kupicie go za kilka stówek

Najnowszy smartwatch OPPO funkcjonuje na różnych rynkach od ubiegłego roku. Przyszedł czas, by przetestowali go polscy użytkownicy. Znamy już cenę nowego OPPO Watch Free wyrażoną w złotówkach.

OPPO Watch Free – dla wiecznych śpiochów

Nowy zegarek OPPO ma kilka funkcji, które ucieszą zarówno tych, którzy uwielbiają zdrowy całonocny sen, jak i tych, którzy lubią wiedzieć, jak im idzie w kontekście regularnych ćwiczeń fizycznych. W OPPO Watch Free mamy zaimplementowaną funkcję OSleep, która monitoruje sen i naszą aktywność po położeniu się do łóżka, w tym także ocenia ryzyko związane z chrapaniem.

Oczywiście smartwatch może pochwalić się zestawem innych pożądanych funkcji, takich jak ciągłe monitorowanie saturacji za pomocą optycznego czujnika SpO2 czy wykrywanie zmienności tętna za pomocą optycznego czujnika tętna.

Wach Free będzie też strażnikiem naszej aktywności fizycznej. 6-osiowy czujnik ruchu obsługuje ponad 100 trybów sportowych. Część z nich będzie uruchamiać się automatycznie po wykryciu czynności. Później zapisy dotyczące podejmowanego ruchu można sprawdzać z zapisywanych statystykach.

Zegarek jest lekki – waży 33 gramy, a przecież wyposażono go w sporawy jak na te gabaryty 1,64-calowy ekran AMOLED HD ze szkłem odpornym na zarysowania. Bateria 230 mAh ma wystarczyć na cały dzień użytkowania. Koperta jest też odporna na zanurzenie w wodzie do 50 m.

Cena OPPO Watch Free w Polsce

Ponieważ europejska cena OPPO Watch Free znana jest już od lutego, długi czas czekaliśmy na uruchomienie polskiej dystrybucji. Smartwatch dostępny jest już w sprzedaży w cenie 399 złotych.