OnePlus 6T od teraz kupisz też w renomowanym polskim sklepie i to w naprawdę dobrej cenie

Od kilku lat smartfony OnePlusa można kupić w polskich sklepach z elektroniką, jednak w przypadku najnowszych modeli zwykle ceny były zauważalnie – nawet o kilkaset złotych – wyższe niż na stronie producenta. OnePlus 6T właśnie pojawił się w renomowanym polskim sklepie i jego cena jest naprawdę atrakcyjna!

Od premiery OnePlus 6T minęło już trzy i pół miesiąca, więc smartfon z dość dużym poślizgiem pojawił się w ofercie sklepów x-kom i al.to. Mimo wszystko warto ten fakt odnotować, bowiem ceny wszystkich konfiguracji ustalono na bardzo przyzwoitym poziomie, niemal takim samym, jak na stronie producenta.

Dzięki temu OnePlus 6T może cieszyć się sporą popularnością, ponieważ wielu zainteresowanych tym modelem, mając do wyboru zamówienie smartfona na stronie OnePlusa lub w polskim sklepie, najprawdopodobniej wybierze tę drugą opcję. Szczególnie że, jak już wspomniałem, ceny wszystkich dostępnych konfiguracji nie różnią się diametralnie.

Ceny OnePlus 6T w sklepach x-kom i al.to

  • 6 GB/128 GB Mirror Black – 2399 złotych (na oneplus.com 549 euro, równowartość ~2370 złotych)
  • 8 GB/128 GB Mirror Black, Midnight Black – 2549 złotych (na oneplus.com 579 euro, równowartość ~2500 złotych)
  • 8 GB/256 GB Midnight Black – 2749 złotych (na oneplus.com 629 euro, równowartość ~2715 złotych)

Miejmy nadzieję, że to nie jest jednorazowy „wybryk” i kolejne generacje smartfonów OnePlusa również będą dostępne w tak korzystnych cenach. Jednocześnie życzyłbym sobie jednak, aby następne urządzenia pojawiały się nieco szybciej i w większej liczbie renomowanych sieci sklepów w Polsce.

Czy warto teraz kupić OnePlus 6T?

Cóż, odpowiedź na to pytanie nie jest taka łatwa. Z jednej strony OnePlus 6T to naprawdę świetny sprzęt, który ma wiele zalet. Z drugiej jednak, ma sporą konkurencję w postaci m.in. OnePlus 6, Xiaomi Mi Mix 2S, Xiaomi Mi 8 Pro oraz Huawei P20 Pro, biorąc pod uwagę smartfony z co najmniej 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Jeśli natomiast rozważyć również modele z 4 GB RAM, to dochodzą jeszcze m.in. Huawei Mate 20, a także Huawei P20 i w tym miejscu pojawia się poważna zagwozdka, co wybrać.

No właśnie, a Wy co byście wybrali? OnePlus 6T czy jakiś inny smartfon (podobnej klasy)?

Źródło: x-kom, al.to dzięki gsmManiaK