Salon Xiaomi Mi Store w warszawskiej Arkadii

Jutro otwarcie kolejnego sklepu Xiaomi. Mam nadzieję, że szybko biegacie, bo jest o co walczyć

Wszyscy z pewnością wciąż pamiętają, co działo się podczas otwarcia pierwszego sklepu Xiaomi Mi Store w Polsce – tego nie da się zapomnieć. Jutro otwarty zostanie już dziewiąty autoryzowany salon sprzedaży tej marki w naszym kraju i z tej okazji przygotowano bardzo atrakcyjne promocje oraz niespodzianki.

Nowy Xiaomi Mi Store w Polsce

Pierwszy Xiaomi Mi Store z prawdziwego zdarzenia otwarto dokładnie 24 marca 2018 roku w Krakowie, w Centrum Handlowym Serenada. Przez półtora roku w całej Polsce otworzono jeszcze siedem kolejnych, w tym kolejny w Krakowie, dwa w Warszawie oraz po jednym w Poznaniu, Katowicach, Gdyni i we Wrocławiu. Już jutro swoją działalność rozpocznie dziewiąty.

Tym razem na lokalizację Xiaomi Mi Store wybrano Olsztyn, w którym do tej pory nie było jeszcze autoryzowanego salonu sprzedaży tej marki. Sklep o powierzchni 88 m² znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Warmińskiej (ul. Juliana Tuwima 26) i oficjalnie zostanie otwarty już jutro, tj. 28 września 2019 roku, o godzinie 10:00.

Promocje na otwarcie Xiaomi Mi Store w Olsztynie

Z okazji otwarcia Xiaomi Mi Store w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego przygotowano liczne promocje – w sumie w obniżonych cenach dostępnych będzie blisko 1500 urządzeń. Najbardziej interesują nas naturalnie smartfony, a tutaj oferty są naprawdę atrakcyjne:

  • 100 sztuk Xiaomi Mi 8 Pro 8 GB/128 GB (Transparent) za 1499 złotych (w innych sklepach kosztuje ponad 2000 złotych),
  • 88 sztuk Xiaomi Mi Mix 2S 64 GB Black za 999 złotych (w innych sklepach blisko 2000 złotych),
  • 100 sztuk Redmi Note 7 4 GB/128 GB Space Black za 799 złotych (regularna cena to 999 złotych),
  • 100 sztuk Xiaomi Mi A2 Lite 32 GB Gold za 499 złotych (taniej o ~150 złotych niż w innych sklepach).

Mało tego – pierwsze trzy osoby, które wejdą do Xiaomi Mi Store w Olsztynie, otrzymają za darmo „jeden z niedawno zaprezentowanych smartfonów producenta” (być może Redmi Note 8 Pro lub nawet Xiaomi Mi 9T Pro, chociaż firma nie zdradza szczegółów). Do tego pierwsze 100 osób dostanie „specjalny upominek”.

Promocje z okazji otwarcia sklepu Xiaomi Mi Store w Olsztynie
Promocje z okazji otwarcia sklepu Xiaomi Mi Store w Olsztynie (fot. Xiaomi)

Urządzenia w obniżonych cenach będzie można kupić do 5 października 2019 roku włącznie lub do wyczerpania zapasów.

*Zdjęcie tytułowe przedstawia Xiaomi Mi Store w CH Arkadia w Warszawie w dniu otwarcia

Źródło: informacja prasowa