Xiaomi Mi Store w Krakowie (fot. Mi Polska)

Tak wygląda salon Xiaomi Mi Store w Krakowie. Na otwarcie już czekają tłumy!

Dokładnie za 135 minut, o godzinie 12:00, w Krakowie oficjalnie zostanie otwarty pierwszy w Polsce salon Xiaomi z prawdziwego zdarzenia. Jeśli jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał – to właśnie tak.

Xiaomi nazywane jest „chińskim Apple”, ponieważ inspiracje koncernem z Cupertino widać w wielu aspektach działalności wywodzącej się z Państwa Środka marki. Autoryzowane sklepy Mi Store także wzorowane są na Apple Store’ach – wszystko jest proste i schludne, dominuje biel i drewno, jest też dużo wolnej przestrzeni. Nie inaczej jest w przypadku Mi Store w krakowskiej Serenadzie.

Warto przypomnieć, że z okazji otwarcia Mi Store w Krakowie przygotowano wiele atrakcji. Pierwszych 20 egzemplarzy Xiaomi Redmi 4X zostanie sprzedanych za jedyne 49 złotych, a pierwsza setka Xiaomi Mi A1 32 GB za 499 złotych. Oprócz tego, po 100 sztuk Xiaomi Mi Air Purifier 2 i Xiaomi Mi In-Ear Basic pójdzie za – odpowiednio – 399 i 10 złotych.

A to jeszcze nie wszystko. Przy zakupie dowolnego smartfona – z wyłączeniem wyżej wymienionych modeli w promocyjnych cenach – klienci będą mogli za złotówkę dokupić opaskę Xiaomi Mi Band 2. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie ww. oferty obowiązują jedynie dziś, w dniu otwarcia Mi Store w Krakowie.

Za ten konkretny Mi Store odpowiada jeden z dwóch oficjalnych dystrybutorów Xiaomi w Polsce, firma Ingram Micro Poland. Salon zlokalizowany jest na poziomie drugim Centrum Handlowego Serenada, znajdującym się w Krakowie przy al. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41.

Ktoś z Was wybiera się na otwarcie? Bo w kolejce już teraz czekają prawdziwe tłumy:

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/22/salon-xiaomi-mi-store-warszawa-gdzie-kiedy-otwarcie/

Źródło: Mi Polska