Otwarcie salonu Xiaomi Mi Store w warszawskiej Arkadii

Sklep Xiaomi Mi Store w warszawskiej Arkadii w dniu otwarcia odwiedziło niemalże 2800 osób!

W minioną sobotę, 12 maja 2018 roku, otwarto pierwszy w Warszawie – a drugi w Polsce – autoryzowany salon Mi Store. I chociaż w tym przypadku nie przygotowano tak atrakcyjnych ofert, jak na otwarcie Mi Store w Krakowie, to i tak tego dnia sklep odwiedziło niemalże 2800 osób!

Pierwszy w Warszawie autoryzowany Mi Store znajduje się w Centrum Handlowym Arkadia i mieści się na poziomie 0. Jego drzwi po raz pierwszy otworzyły się dla klientów w minioną sobotę, 12 maja 2018 roku. Z tej okazji ABC Data, które zarządza tym sklepem, przygotowało kilka specjalnych ofert, m.in. Xiaomi Redmi 4X w promocyjnej cenie 599 złotych i koszulkę z okazjonalnym nadrukiem dla każdego, kto zrobił zakupy tego dnia.

Otwarcie salonu Xiaomi Mi Store w warszawskiej Arkadii

Niektórzy wyraźnie się skrzywili na wieść, że z okazji otwarcia pierwszego w Warszawie salonu Mi Store nie przygotowano tak atrakcyjnych ofert, jak w Krakowie, ale wcale nie spowodowało to, że sklep w minioną sobotę świecił pustkami. Wręcz przeciwnie – przez cały dzień przewinęło się przez niego niemalże 2800 osób, a więc naprawdę sporo.

Co więcej, zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i na Mi-home.pl sprzedano 12 maja 2018 roku w sumie prawie 1000 urządzeń Xiaomi. Trzeba bowiem zauważyć, że w sobotę w tym ostatnim przeprowadzono kilka błyskawicznych wyprzedaży z okazji otwarcia pierwszego w Warszawie Mi Store – w jednej można było nawet kupić Xiaomi Mi Note 2 128 GB za jedyne 999 złotych, podczas gdy jego regularna cena to (aż) 1999 złotych!

Salon Xiaomi Mi Store w warszawskiej Arkadii

Na koniec trzeba przypomnieć, że od czerwca 2017 roku w warszawskiej Arkadii funkcjonowała Mi Zone, czyli wyspa, zlokalizowana na jednej z alejek w tym centrum handlowym. Została ona jednak zlikwidowana. Salon Mi Store jest czynny od poniedziałku do czwartku od 10 do 22, w piątki i soboty od 9 do 23, a w niedziele handlowe od 10 do 21.

Źródło: informacja prasowa