trailer-civilization-vi
Grafika z traileru Civilization VI (źródło: Sid Meier's Civilization)

Sid Meier’s Civilization VI w Xbox Game Pass!

Microsoft postanowił dorównać kroku PlayStation, które przygotowało ostatnio świetną ofertę na PS Plus. Do Xbox Game Pass w marcu zawita kilka hitów, w tym m.in. Sid Meier’s Civilization VI!

Sid Meier’s Civilization VI i inne gry w Xbox Game Pass

Microsoft bardzo mocno postarał się kwestii przygotowania swojej oferty Xbox Game Pass na marzec. Czy jest to odpowiedź na świetnie wyglądający PS Plus? Miejmy nadzieję, że tak i poprzeczka z obu stron będzie regularnie podnoszona – w końcu skorzystają na tym gracze. Osoby posiadające Game Passa będą mogły w marcu ograć m.in. Sid Meier’s Civilization VI!

Popularna „Civka” trafi do usługi już 16 marca i od razu będzie dostępna na konsolach, PC oraz w chmurze. Nie wszystkie gry podzielą jej los, bo np. takie Dead Space będzie dostępne jedynie w chmurze (ale za to trafi do Game Passa już 9 marca). Z całą pewnością sama obecność Sid Meier’s Civilization VI sprawia, że warto zaopatrzyć się w usługę od Microsoftu!

Jakie inne gry trafią do Game Passa?

Warto podkreślić, że do Xbox Game Pass trafi nie tylko wspomniane Civilization VI, ale także kilka innych tytułów. W marcu gracze będą mieli w czym wybierać, ponieważ już dostępne jest Guilty Gear -Strive- (w chmurze, na konsolach i PC), a od 9 marca do tej produkcji dołączą Dead Space 2 i Dead Space 3.

Z kolei od 14 marca gracze będą mogli wypróbować Valheim (tylko na konsolach), a od 21 marca dostępna będzie ostatnia z gier, czyli Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition. O ile faktycznie takie tytuły, jak Guilty Gear czy Ni no Kuni niewiele mogą mówić graczom, tak Civilization, Dead Space czy Valheim to przecież całkiem głośne produkcje.

gry-w-xbox-game-pass-marzec-2023-civilization-vi
(źródło: Xbox)

Warto także podkreślić, że deweloperzy Valheim zdecydowali się na wspólne serwery dla PC i konsol, więc jeśli planowałeś pograć ze znajomymi z innej platformy, to teraz będziesz miał ku temu świetną okazję.