Samsung Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+

Samsung wprowadza do sprzedaży zestaw specjalny na dziesięciolecie serii smartfonów Galaxy

Seria Samsung Galaxy jest jedną z najstarszych linii smartfonów, jakie obecnie możemy kupić. Chociaż trudno w to uwierzyć, jednak od premiery pierwszej galaktyki minęło już 10 lat. Z tej okazji koreański producent przygotował zestaw specjalny, w skład którego wchodzi flagowy smartfon Galaxy Note 10+ wraz z imponującym kompletem akcesoriów.

Jako że tak okrągłe rocznice jak pierwsze dziesięciolecie nie zdarzają się często, do podkreślenia znaczenia chwili Samsung wybrał spośród swojej oferty najbardziej zaawansowany technicznie smartfon, jaki dostępny jest obecnie w powszechnej sprzedaży – Galaxy Note 10+. W zestawie znalazła się wersja w kolorze Aura Glow, wyposażona w 256 GB pamięci na dane i 12 GB RAM. Zdaniem wielu, Samsung Galaxy Note 10+ to jedno z najlepszych, a z pewnością najbardziej kompletne urządzenie z systemem Android, jakie można kupić. Nie dziwi zatem, że to ono trafiło do jubileuszowego zestawu.

Reklama

Noszenie smartfona o tak imponującym wyglądzie w jakimkolwiek etui zakrawa na zbrodnię przeciwko nowoczesnemu wzornictwu przemysłowego, jednak zdarzają się sytuacje, w których, dla bezpieczeństwa własnego portfela, lepiej wybrać mniejsze zło. Z myślą o nich Samsung dołączył do zestawu etui Silicone Cover w kolorze srebrnym, tak na wszelki wypadek.

fot. Samsung

W specjalnie zaprojektowanym na tę okazję pudełku, coś dla siebie znajdą również miłośnicy muzyki. Są to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds, w pasującym do telefonu kolorze srebrnym. Nie zabrakło również miłego dodatku dla tych, którzy lubią mieć dostęp do przychodzących powiadomień na wyciągnięcie ręki oraz osób, które potrzebują urządzenia do monitorowania aktywności fizycznej. Jest to najnowszy smart-zegarek produkcji Samsunga – Galaxy Watch Active 2 40 mm, również w kolorze srebrnym. Żeby móc go lepiej dopasować do konkretnej stylizacji, w pudełku znalazło się miejsce dla dwóch dodatkowych pasków – silikonowego w kolorze różowym i klasycznego, wykonanego z czarnej skóry.

Decydując się na zakup jubileuszowego zestawu nabywca otrzyma trzy urządzenia, z których każde należy do ścisłej czołówki w swoim segmencie rynku. Co prawda cena całości to aż 5899 złotych, jednak to o cały tysiąc złotych mniej niż w przypadku samodzielnego kompletowania takiego samego zestawu.

Taka forma uczczenia dziesięciolecia marki Samsung Galaxy to gratka przede wszystkim dla największych sympatyków koreańskiego giganta. Pozostałych okazjonalny zestaw raczej nie zainteresuje aż tak bardzo, jednak należy pamiętać, że to cały czas pakiet trzech dobrze współgrających ze sobą urządzeń, z których każde jest co najmniej bardzo dobre, dostępny w obniżonej cenie.

PS. Przy okazji zapraszamy do naszego redakcyjnego wyzwania, w którym główną rolę gra Samsung Galaxy Watch Active 2.

Źródło: Samsung