Reklama
Samsung Unpacked 2
(fot. Samsung)

Koreańczycy zapraszają na konferencję. Samsung Unpacked 2 w przyszłą środę!

Trzeba przyznać, że przyszły tydzień zapowiada się naprawdę interesująco. Będziemy mieli do czynienia z trzema dużymi konferencjami, wśród których znajdzie się Samsung Unpacked 2.

Reklama

Tydzień ciekawych konferencji

Początek najbliższego tygodnia rozpocznie się od wydarzenia organizowanego przez Apple, na którym najpewniej poznamy nowe MacBooki Pro i możliwe, że również AirPods 3. Z kolei we wtorek Google oficjalnie przedstawi nowe smartfony z linii Pixel. Natomiast w środę, 20 października, zorganizowana zostanie konferencja Samsung Unpacked 2.

Warto zauważyć, że wszystkie wyżej wymienione imprezy będą przeprowadzane przez jednych z najważniejszych graczy na rynku IT, potrafiących dostarczyć naprawdę świetny sprzęt, jak i również usługi. Jak najbardziej można więc stwierdzić, że zapowiada się gorący tydzień, mimo coraz niższych temperatur za oknem.

Samsung Unpacked 2 – czego należy się spodziewać?

Z materiału udostępnionego przez koreańskiego producenta trudno odczytać coś konkretnego. Nie widzimy na nim jakiegokolwiek urządzenia, a nawet zarysu sprzętu, który mógłby zostać zaprezentowany na najbliższej konferencji.

Pewną podpowiedzią wydaje się być początek informacji prasowej, zapowiadającej wydarzenie. Możemy w nim przeczytać, że użytkownicy urządzeń Samsunga żyją życiem na wiele kolorowych, interesujących i wyjątkowych sposobów. Firma dodaje, że w związku z tym technologia powinna odzwierciedlać ich indywidualność. Czyżby nowe wersje kolorystyczne już dostępnych smartfonów i innych urządzeń? To możliwy scenariusz. Nie należy też wykluczać rozwiązania, które pozwoliłoby na opcję płatnej personalizacji sprzętu.

Niewykluczone, że w środę nie zobaczymy sprzętowych nowości, będących kolejną generacją obecnie sprzedawanych urządzeń. Samsung Unpacked 2 może być skupione na nowych wersjach aktualnie oferowanych smartfonów czy tabletów, a także na nowych usługach, jak chociażby wspomniane przed chwilą opcje personalizacji.

Niestety, obecnie nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących konferencji Samsung Unpacked 2. Koreańczycy, po zapowiedzi wydarzenia, nabrali wody w usta. Mimo wszystko, należy zauważyć, że udało im się zwrócić uwagę i to tuż przed premierą nowych MacBooków Pro i Pixeli 6. Całkiem dobra zagrywka marketingowa.