Samsung potwierdza: tablety z Windows 8 w drugiej połowie 2012 roku - Tabletowo.pl

Samsung potwierdza: tablety z Windows 8 w drugiej połowie 2012 roku

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung potwierdza: tablety z Windows 8 w drugiej połowie 2012 roku Nowości Samsung

Na wrześniowej konferencji Build Microsoftu w ręce deweloperów została oddana wersja demonstracyjna Windows 8, będąca w bardzo początkowej fazie rozwoju, pre-alpha. Wtedy to działanie najnowszej wersji platformy koncernu z Redmond przedstawiane było na sprzęcie Samsunga – Series 7 Slate, którego debiut miał miejsce na kilka dni przed targami IFA 2011. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że koreański producent potwierdził wydanie tabletu z Windows 8 w 2012 roku.

Microsoft cały czas wstrzymuje się z ujawnieniem daty rynkowego debiutu Windows 8. Ale nie ma się co dziwić – lepiej przedwcześnie nie zdradzać tak ważnego szczegółu i spokojnie dopracowywać system niż później przesuwać jego premierę ze względu na niespodziewane pojawienie się jakichkolwiek problemów. Wiemy jednak z nieoficjalnych informacji, że debiut Windows 8 planowany jest na sierpień 2012 roku.

Wtedy to powinniśmy poznać także pierwsze tablety z Windows 8 na pokładzie. Ze znanego nam sprzętu będzie to na pewno zaktualizowany do „Ósemki” Samsung Series 7 Slate (jego parametry techniczne znajdziecie tutaj). Fakt ten potwierdził przedstawiciel producenta, Uhm Kyu Ho.

Tablet(-y?) Samsunga z Windows 8 mają się doczekać premiery w drugiej połowie 2012 roku. Najprawdopodobniej wtedy kolejni producenci zaprezentują swoje urządzenia z systemem Microsoftu – wśród nich mają być takie firmy, jak Asus, Dell, MSI, Hewlett Packard, a być może nawet Nokia

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona