Reklama

Samsung Galaxy S8 może mieć podwójny aparat. Ale tylko w jednej z wersji

Podwójny aparat miał się pojawić już w Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, a potem w Galaxy Note 7. Plotki, że otrzyma go kolejny flagowiec, stają się więc powoli tradycją. Tym razem mogą jednak w końcu się urzeczywistnić.

Reklama

Doniesienia na temat tego, że Galaxy S8 zostanie wyposażony w podwójny aparat główny, pojawiały się już kilkukrotnie. Ostatnio jednak zasugerowano nam, że rozwiązanie to będzie zarezerwowane wyłącznie dla jednej (czyt: lepszej) wersji. Najnowszy przeciek zdaje się to potwierdzać.

W chińskim serwisie społecznościowym Weibo, użytkownik, podpisujący się jako Ice universe, opublikował post, w którym pisze, że Galaxy S8 nie otrzyma podwójnego aparatu i stanie do walki z konkurencją, wyposażony w „tylko” jeden sensor. Po pół godziny dodał jednak informację, że nie wyklucza to prawdopodobieństwa, że dwa obiektywy otrzyma inna wersja tego flagowca.

samsung-galaxy-s8-single-camera-pojedynczy-aparat

Według dotychczasowych doniesień, ta „inna wersja” ma mieć obustronnie zakrzywiony ekran Super AMOLED o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości QHD (1440×2560). Co prawda krążyły plotki, że Samsung myśli o 4K, ale ostatnie przecieki temu zaprzeczają.

*Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy S7

Źródło: Weibo przez MySmartPriceSamMobile