Samsung Galaxy S22 fioletowy niebieski beżowy szary
Samsung Galaxy S22 (źródło: Samsung)

Nie musisz być jak wszyscy – możesz kupić Galaxy S22 w ekskluzywnej wersji. Sprawdź gdzie i za ile

Samsung już dawno nie dostarczył nam tylu emocji! Można pokusić się o stwierdzenie, że debiut serii Galaxy S22 to przełomowy moment. Producent wprowadził bowiem na rynek również ekskluzywne wersje swoich najnowszych flagowców. Do tej pory klienci w Polsce mogli o tym tylko pomarzyć.

Kup Galaxy S22 w ekskluzywnej wersji. Sprawdź gdzie i za ile

U wszystkich autoryzowanych partnerów Galaxy S22 i S22+ dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, zielonej i różowej. W trzech przypadkach cały panel tylny, łącznie z wyspą z aparatami, a także boczne krawędzie są w tym samym odcieniu. Wyjątkiem jest biały model ze srebrnymi elementami.

Samsung Galaxy S22 kolory colors colours
źródło: Samsung

Osoby, które pamiętają Galaxy S21 i Galaxy S21+, mogą czuć się zawiedzione… lub mogą kupić Galaxy S22 lub S22+ na stronie Samsunga, w oficjalnym sklepie internetowym producenta, ponieważ dostępne są w nim dodatkowe cztery, bardziej zróżnicowane kolorystycznie wersje: beżowa, fioletowa, niebieska i szara. W każdym przypadku wyspa z aparatami ma inny kolor niż reszta panelu tylnego (w tym samym odcieniu jest również ramka okalająca smartfon).

To nie jedyna dobra wiadomość – dodatkowe wersje kolorystyczne, dostępne ekskluzywnie w sklepie samsung.com, kosztują tyle samo, co pozostałe, które można kupić (również) u autoryzowanych partnerów producenta. Dla przypomnienia, Galaxy S22 128 GB kosztuje 3999 złotych, a 256 GB – 4199 złotych. Z kolei za Galaxy S22+ 128 GB trzeba zapłacić 4999 złotych, a za 256 GB – 5199 złotych.

Nie tylko jednak Galaxy S22 i Galaxy S22+ są dostępne na samsung.com w ekskluzywnych kolorach. W oficjalnym sklepie internetowym Samsunga można również kupić Galaxy S22 Ultra w trzech, niedostępnych nigdzie indziej kolorach: szarym, niebieskim i czerwonym (obok wersji burgundowej, czarnej, białej i zielonej).

Ceny tego modelu również są takie same w przypadku każdego wariantu kolorystycznego:

  • 8 GB/128 GB – 5899 złotych,
  • 12 GB/256 GB – 6399 złotych,
  • 12 GB/512 GB – 6899 złotych.

To ważny moment w historii, ponieważ Samsung po raz pierwszy przygotował taką ofertę dla klientów z Polski – wcześniej mieszkańcy kraju nad Wisłą nie mieli takiej możliwości. Jest jednak jeden „szkopuł” – producent zastrzega, że czas oczekiwania na dostawę będzie wydłużony i może potrwać około 4 tygodni. Oznacza to, że klientowi niekoniecznie uda się skorzystać z pełnej oferty przedsprzedażowej, aczkolwiek słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro otrzyma od razu ze smartfonem, więc ich na pewno nie straci.