Na kilka dni przed premierą ktoś publikuje 11-minutowy film z Galaxy Note 7 w roli głównej

Do prototypu Galaxy Note 7 dostęp miało chyba za dużo osób, ponieważ co i rusz do sieci trafiały zdjęcia tego urządzenia, co z punktu widzenia producenta nie powinno mieć miejsca. Samsung najwyraźniej jednak nie potrafi zatrzymać tej fali – właśnie pojawił się kolejny przeciek, tym razem w postaci 11-minutowego filmu, dzięki któremu możemy bardzo dokładnie przyjrzeć się nadchodzącej nowości.

Pod względem wizualnym nie ma się za bardzo nad czym rozwodzić, ponieważ jest to prototyp, a więc nie finalny produkt, który trafi na rynek. Dlatego nie powinniście się martwić, że Galaxy Note 7 w tym wydaniu jest takim trochę grubaskiem. Na szczęście rendery pokazują, jaką linię smartfon ma mieć w rzeczywistości.

Z całego, 11-minutowego filmu dowiadujemy się kilku rzeczy. Pokazane jest, jak ma działać skaner tęczówki oka (4:25). Później natomiast możemy zobaczyć, w jakie podzespoły wyposażono ten model. Są to: 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560), ośmiordzeniowy procesor Exynos 8890 z Mali-T880, 4GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, 12 Mpix sensor Sony IMX260 oraz kamerka 5 Mpix na przodzie (7:25).

Galaxy Note 7 przetestowano też w dwóch benchmarkach (8:02). W AnTuTu uzyskał on 135385 punktów, natomiast w Geekbench 3 2114 punktów w teście jednego rdzenia i 6213 punktów w teście multi-core.

Jeśli natomiast nudzą Was te wszystkie przecieki, to dla Was mam coś innego – reklamę Galaxy Note 7, opublikowaną na koreańskim kanale Samsunga. Co prawda nie pojawia się na niej sam smartfon, ale producent daje nam na jego temat kilka wskazówek.

Przede wszystkim potwierdzona zdaje się być wodoszczelność. Koreańczycy bawią się też z nami, ponieważ w 18. sekundzie widzimy kolejno podświetlające się cyferki: 0, 1, 2, 3, 4 i 5. Następny jest znak zapytania. Zapewne chodzi tutaj o to, że najnowszy Galaxy Note dostanie siódemkę, a nie szóstkę w nazwie.

https://youtu.be/dTWyapuLNdI

Premiera Samsunga Galaxy Note 7 zaplanowana jest na 2 sierpnia.

Źródło: Weibo (FelIT) przez TechTastic, SamsungMobileKorea