Ważne

Tak dobrych renderów Samsunga Galaxy Note 7 jeszcze nie było

Wszyscy wszem i wobec szumnie zapowiadają zaplanowaną na 2 sierpnia premierę Galaxy Note 7. Informacje o tym można znaleźć nie tylko na stronie Samsunga, ale również sklepów, które już teraz zachęcają klientów do zapisania się na listę mailingową, aby być na bieżąco z tematem. My z kolei mamy dla Was najlepsze, jak do tej pory, rendery nadchodzącej nowości.

2 lipca, dokładnie miesiąc przed planowaną premierą Galaxy Note 7, Evan Blass podzielił się swoimi renderami. Zdradziły nam one bardzo dużo na temat tego modelu, jednak brakowało wśród nich m.in. złotej wersji kolorystycznej oraz ujęć z większej ilości stron. Nie było tam też S-Pena, który jest integralną częścią wyposażenia każdego Notatnika.

Teraz mamy okazję przyjrzeć się Galaxy Note 7 niemal z każdej strony, choć tutaj z kolei nie uwzględniono czarnego wariantu. Sądząc jednak po opiniach, to ten niebieski vel blue coral może być takim samym hitem, jak Rose Gold w przypadku iPhone’ów.

Źródło: Seeko przez SamMobile

Komentarze

 • ktos

  Ankietę dajcie, skoro jest pytanie o kolor – będzie łatwiej.

 • Grzegorz Cisak

  Dno i kilo mułu. Piszę to użytkowników Note’ów od 1 do 4.

 • lukas_bukowski

  Usuńcie lub dorzucie zdjęcie z kolorem czarnym, bo w zestawieniu nie ma renderu w tym kolorze.

 • Artur Węgliński

  Powinna być jeszcze w ankiecie pozycja żaden.

  • Jeżeli nie podoba Ci się żadna wersja, to po prostu nie musisz oddawać swojego głosu w ankiecie, proste ;)

   • Artur Węgliński

    No i nie oddałem ;). Nie pisałem że mi się nie podoba, choć mi bardziej zależy na funkcjonalności.

 • Norbert

  Ten kształt telefonu, choć ładny, nie wygląda dobrze w kolorze niebieskim, może podobać się dla pań. Czarny jest nazbyt pospolity a dodatkowo źle wygląda. Srebrny również nie zachwyca, choć nad nim bym już się zastanowił. Najbardziej odpowiada mi tu kolor złoty, chociaż nie wiem jak one wszystkie wyglądają w realu. A może biały?

 • Norbert

  Kolor złoty najprawdopodobniej (niestety) będzie zarezerwowany dla USA i Korei, U nas na pewno będzie dostępny ten obrzydliwy niebieski, czarny (zawsze dedykowany do krajów Europy Wschodniej), srebrny i może – biały.

  • Anton

   O gustach się dyskutuje, ale dla mnie, obrzydliwy jest właśnie złoty. Kojarzy mi się z kacapami, którzy uwielbiają ten kiczowaty kolor. Sygnety, wszelakie łańcuchy na szyi, a skończywszy na zębach.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona