Ważne

Kilka kolejnych ujęć Galaxy Note 7 w wersji „flat”

Jeśli nie jesteście na bieżąco, to od razu muszę Was uprzedzić: nie, Galaxy Note 7 nie pojawi się na rynku w wersji bez obustronnie zakrzywionego wyświetlacza. To, co zobaczycie na zdjęciach, jest tylko prototypem. Mimo to, fotografie zdradzają nam co nieco na temat nadchodzącej nowości.

Oczywiście istnieje pewne prawdopodobieństwo, że 2 sierpnia Samsung zaprezentuje Galaxy Note 7 w dwóch wariantach, jednak jest ono na tyle małe, że można je uznać za błąd statystyczny. Zwłaszcza, że do tej pory różne źródła donosiły, że wersja z obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem będzie jedyną, jaka trafi na rynek, a przez to Koreańczycy zrezygnują nawet z dopisku Edge, znanego z Galaxy S6 Edge (Plus) czy Galaxy S7 Edge.

Mimo to, w sieci pojawiało się sporo zdjęć Galaxy Note 7 z płaskim ekranem. Teraz możemy zobaczyć kolejne. Najciekawsze są jednak ostatnie dwa, przedstawiające screeny z AnTuTu. Dowiadujemy się z nich, że smartfon nosi oznaczenie kodowe SM-N930S (ostatnia literka różni się w zależności od rynku dystrybucji) i pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow.

W jego środku siedzi również ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 2,3 GHz z układem graficznym Mali-T880 – niestety nie wiemy wciąż, czy jest to Exynos 8890, czy pojawiający się w niektórych przeciekach Exynos 8893. AnTuTu informuje także o obecności wyświetlacza o rozdzielczości QHD (1440×2560), 4 GB RAM (6 GB RAM możemy już chyba na dobre między bajki włożyć), 64 GB pamięci wewnętrznej (mówi się, że może to być wariant podstawowy) oraz 12 Mpix aparatu.

Źródło: TechTastic

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona