Czy Samsung ustalił datę premiery Galaxy Note 10 na 7 sierpnia? Być może

Wielkimi krokami zbliża się połowa roku, więc wkrótce szerokim strumieniem popłyną informacje o tym, czego możemy spodziewać się po producentach smartfonów w nadchodzących jesiennych miesiącach. Pierwszą z ważniejszych jest głos mówiący, że wyczekiwanego Galaxy Note’a 10 od Samsunga zobaczymy na prezentacji 7 sierpnia.

Według serwisu cnet, który powołuje się na własne źródła, Samsung planuje organizację imprezy w środę 7 sierpnia w Nowym Jorku. Data ta sugeruje, że koreański producent zadbał o to, by wydarzenie odbyło się niemal równo rok po zaprezentowaniu Galaxy Note 9, gdyż smartfon ten ujrzał światło dzienne 9 sierpnia ubiegłego roku. Producent wróci także w to samo miejsce, bo premiera ma odbyć się w Barclays Center, w Brooklynie.

Reklama

To nie byłby pierwszy raz, gdy Samsung ponownie wykorzystuje już raz odwiedzone miejsce. To wygodne rozwiązanie dla firmy, która nie inwestowała w budowę własnego centrum konferencyjnego, jak to zrobiło Apple ze Steve Jobs Theater.

Samsung Galaxy Note 10 „Pro” oraz Galaxy Note 10. Grafiki koncepcyjne

Jak dotąd, plotki o Galaxy Note 10 ujawniły kilka szczegółów związanych z wydarzeniem inaugurującym obecność topowego smartfona Samsunga na rynku. Między innymi  mogliśmy zorientować się, że zaprezentowane zostaną dwie wersje Notatnika: większa i mniejsza. Ponadto Samsung najwyraźniej zrezygnuje z montażu gniazda słuchawkowego, co niektórych pewnie martwi. Wiele przecieków jest dość nieprecyzyjnych i zaprzeczają sobie nawzajem, więc trudno na obecnym etapie ślepo im wierzyć. Dokładniejsze informacje pojawiają się zwykle w okolicy premiery, kiedy to wszelkie wątpliwości są rozwiewane. Byle do sierpnia.

Interesujące. Samsung Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10 Pro mogą dostać takie same baterie

źródło: cnet przez 9to5google