Widzieliście już Samsunga Galaxy Note 10, teraz czas popatrzeć na Galaxy Note 10 Pro

Centralnie umieszczony aparat przedni w Samsungu Galaxy Note 10 nie przypadł wszystkim do gustu. Jeszcze wczoraj wydawało się, że jego większa wersja, czyli Galaxy Note 10 Pro, będzie miał ten element umiejscowiony nieco inaczej. Wygląda jednak na to, że… chyba nic z tego.

Oczywiście nazwa Galaxy Note 10 Pro w odniesieniu do spodziewanego flagowego smartfona Samsunga to kwestia umowna. Od Koreańczyków zależy, jak zechcą nazwać swoje urządzenia, jednak już teraz mamy podstawy, by wierzyć, że dziesiąty Notatnik będzie występował w dwóch wersjach – mniejszej i większej. Sugerują to różne dane dotyczące pojemności baterii (3400 mAh i 4300 mAh) oraz nieco odmienny wygląd większej edycji, zapewne przygotowywanej na rynek koreański i chiński, bo to tam użytkownicy są zakochani w ekranach smartfonów o przekątnej zbliżonej do siedmiu cali.

Reklama

Krótki rzut okiem na grafiki opracowane na podstawie dotychczas dostępnych informacji o odmianie Galaxy Note 10 Pro, skłaniają nas do jednego wniosku: różnic między wersją podstawową, a tą z większym ekranem nie będzie tak dużo, jak spodziewaliśmy się na początku. Owszem, wymiary urządzenia na pewno będą inne, bo większy wyświetlacz pociągnie za sobą konsekwencje w wymiarach urządzenia, ale układ aparatów pozostanie podobny. Do sensorów najwyraźniej dołączył tylko czwarty aparat z czujnikiem ToF.

Przedni aparat też nie wydaje się nigdzie wybierać, i pozostanie w tym samym miejscu, co w podstawowym Galaxy Note 10 (zwanym też „cyklopem”). Ta kwestia jest jednak dla nas już sprawą drugorzędną, bo jeśli prawdą okaże się to, że wersja Pro pojawi się tylko na rynkach dalekowschodnich, to nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy centralnego otworu w ekranie na kamerę, będą mogli narzekać jedynie na Notatnik, który pojawi się w oficjalnej dystrybucji w Polsce. No, chyba, że Samsung nas zaskoczy i pozwoli nam wybierać między Notem 10 a Notem 10 Pro, co jak myślę, wcale nie byłoby takie złe.

Tak wygląda Samsung Galaxy Note 10. Nazwę go „cyklopem”, zgadnijcie dlaczego

źródło: pricebaba.com przez Sammobile