Samsung Black Friday 2021 promocje
źródło: Samsung

Samsung rusza z promocjami na Black Friday 2021. Taniej m.in. Galaxy S21 i Galaxy Z Flip 3

Mimo że Czarny Piątek – jak nazwa tego „święta” wskazuje – dopiero w piątek, wiele firm nie czeka i już teraz rusza z czarnopiątkowymi promocjami. Wśród nich jest również Samsung, który na tę okazję obniżył ceny wielu swoich urządzeń, w tym flagowych smartfonów z serii Galaxy Z i Galaxy S.

Samsung rusza z promocjami na Black Friday 2021. Taniej m.in. Galaxy S21 i Galaxy Z Flip 3

Z jednej strony wiele osób z niecierpliwością czeka na Czarny Piątek, ponieważ liczy, że kupi wówczas upatrzony sprzęt w niższej cenie. Z drugiej jednak, nie każda „promocja” rzeczywiście nią jest, ale mimo wszystko można znaleźć ciekawe oferty (jak iPhone 11 za 1999 złotych). Kilka takich przygotował również Samsung, który właśnie wystartował ze swoją czarnopiątkową akcją.

Samsung Black Friday 2021 promocje Galaxy Z Fold 2 Z Flip 3 S21 Ultra
źródło: Samsung

Z okazji tegorocznego Czarnego Piątku w obniżonych cenach kupicie wiele produktów producenta z Korei Południowej, w tym smartfonów. Na szczególną uwagę zasługują dwa modele: Galaxy Z Flip 3 i Galaxy S21, ponieważ ten pierwszy kupicie już od 3799 złotych, natomiast drugi za 2849 złotych (w wersji ze 128 GB pamięci wbudowanej).

Promocja obowiązuje w oficjalnym sklepie producenta oraz u jego autoryzowanych partnerów, w tym w sklepie Media Expert, gdzie możecie jednocześnie skorzystać z oferty, dzięki której finalnie zapłacicie za te smartfony (i nie tylko) jeszcze mniej!

W sklepie Media Expert trwa bowiem promocja, w ramach której sklep zapłaci za Was dwie pierwsze raty za smartfon, jeśli rozłożycie jego spłatę na 30 rat 0%, tj. bez dodatkowych kosztów (pod warunkiem terminowych płatności).

Jest jednak jeden problem – Galaxy S21 128 GB nie jest dostępny w sklepie internetowym, więc musicie zobaczyć, czy znajdziecie go w stacjonarnym w swojej okolicy. Lepiej natomiast wygląda sytuacja w przypadku Galaxy Z Flip 3 – zarówno wersja 8 GB/128 GB, jak i 8 GB/256 GB jest dostępna online.

Dzięki promocji sklepu Media Expert zapłacicie:

Analogicznie sytuacja ma się w przypadku Galaxy Z Fold 3:

W tym przypadku promocja staje się korzystna, ponieważ w przeszłości Galaxy Z Fold 3 dało się kupić za 6699 złotych, więc obniżona do 6799 złotych cena w ramach tegorocznego Czarnego Piątku nie jest historycznie najniższą ceną.

Promocja sklepu Media Expert z ratami trwa do końca 2021 roku, ale czarnopiątkowe oferty na pewno nie będą obowiązywać tak długo, więc trzeba dość szybko podjąć decyzję o zakupie.