Riders Republic
Riders Republic (źródło - Ubisoft)

Riders Republic za darmo przez tydzień! Do wygrania przepiękny rower Canyon

Premiera Riders Republic zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy zainteresowani mogą przetestować tę buchającą adrenaliną grę za darmo, na wszystkich dostępnych platformach.

Downhill na złamanie karku

To bez wątpienia jedna z najbardziej szalonych premier końcówki tego roku. W Riders Republic gracze wezmą udział w wielu sportach ekstremalnych, takich jak chociażby rowerowy downhill, wyczynowa jazda na desce snowboardowej czy loty w specjalnych wingsuitach. Produkcja zaoferuje graczom rozbudowane tryby kariery, ale nie da się ukryć, że największy nacisk położony jest tu na zabawę z innymi graczami. Oczywiście deweloperzy z Ubisoftu nie byliby sobą, gdyby nie okrasili wszystkich dostępnych aktywności szczyptą absurdu i pozytywnego wariactwa.

Riders Republic
Riders Republic (źródło – Ubisoft)

Gra do testów dostępna będzie przez tydzień ale uwaga, jest pewien haczyk. Chętni na zapoznanie się z arcadówką będą mieli na to dokładnie 4 godziny. Wszystkie postępy, sprzęt i stroje uzyskane w tym czasie będą dostępne dla graczy którzy zdecydują się kontynuować zabawę po premierze. Jedynym warunkiem jest korzystanie z tego samego konta Ubisoft Connect zarówno przed jak i po premierze.

Rower Canyon do wygrania w przepięknym malowaniu Riders Republic

Podczas testów na graczy czekać będzie konkurs. Szczęśliwi zwycięzcy otrzymają edycję Gold gry a jeden z nich, odjedzie do domu będzie mógł się cieszyć z przepięknego roweru Canyon w specjalnym malowaniu Riders Republic.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba zarejestrować się na specjalnie przygotowanej do tego stronie. Następnie podczas dostępnych 4 godzin gracze będą musieli ukończyć samouczek i osiągnąć poziom 20 gwiazdek. To pozwoli im aktywować specjalne wyzwanie na stoisku Shackdaddy Bandits. Potem zostaje już tylko jedno. Ukończyć wyścig masowy (w którym udział może brać nawet 50 graczy) w pierwszej dziesiątce. Po ukończeniu wyzwania z prawej strony ekranu pojawi się odpowiednie powiadomienie.

Riders Republic – Tydzień Próbny

Riders Republic zadebiutuje na PC (sklep Epic Games Store i sklep Ubisoft), PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X już 28 października.