Xbox Game Pass - Minecraft

Dzieje się! Minecraft dołączy do oferty Xbox Game Pass. Znamy datę premiery

Minecraft Live 2021 to jedno z najważniejszych świąt dla fanów Minecrafta. Podczas tegorocznego wydarzenia twórcy zapowiedzieli m.in. że Minecraft pojawi się w usłudze Xbox Game Pass. Produkcja zadebiutuje tam już 2. listopada pod nazwą Minecraft: PC Bundle i obejmie Minecraft: Java Edition oraz Minecraft: Bedrock Edition. Przełączanie się pomiędzy wersjami ma być dla graczy bezproblemowe.

Minecraft Live 2021 przyniosło sporo ciekawostek

Xbox Game Pass rozbudowuje swoją bibliotekę o kolejne tytuły. Jako subskrybent tej usługi już zacieram ręce z myślą o następnych produkcjach, które niebawem się tam pojawią.

Tylko ostatnio ogrywałem w Game Passie Alice: Madness Returns, świetnego FPS-a Back 4 Blood oraz kapitalną przygodówkę What Remains to Edith Finch. I choć fanem Minecrafta nie jestem, to z pewnością dla wielu graczy dołączenie tej kultowej już gry do usługi Game Pass, jest doskonałą informacją.

Minecraft zadebiutuje tam już 2. listopada, ale pod inną nazwą: Minecraft: PC Bundle. Spowodowane jest to faktem, że produkcja obejmie dwie wersje – Minecraft: Java Edition oraz Minecraft: Bedrock Edition. Twórcy zapewniają, że przełączanie się pomiędzy wersjami gry będzie dla graczy bezproblemowe.

@tabletowo.pl

#technewsypl #tabletowo #minecraft #creeper #gaming #gracze #gry #secretlab #fotel #PC

♬ Pocket Full Of Joy – Ben Lam

Studio Mojang podczas eventu zaprezentowało również nadchodzące aktualizacje – w tym m.in. The Wild, w którym zwiedzimy antyczne świątynie w klimatach grozy oraz update do Minecrafta: Dungeons o nazwie The Cloudy Climb (tryb sezonowy z karnetem bojowym).

Twórcy mają dołożyć starań, aby przykuć graczy do foteli na baaaardzo długie godziny (nawet fotel!), bo wszystkie update’y mają obfitować w szereg atrakcyjnych zmian i treści.

Wydany w 2011 roku Minecraft nie traci na popularności. Łącznie sprzedano już grubo ponad 200 milionów egzemplarzy tej niesamowitej produkcji, która stała się nieodzowną częścią kultury masowej. Co roku organizowany jest też Minecon – specjalne wydarzenie zrzeszające największych miłośników Minecrafta.

Dzieciaki oszaleją! Oto fotel gamingowy Secretlab TITAN Evo 2022 w edycji Minecraft