revolut aplikacja karta
(fot. Revolut)

Korzystny cashback w Revolut – 3% zwrotu i to bez czekania!

Relolut Shops to funkcja, która doczekała się właśnie premiery w Polsce. Dzięki niej, użytkownicy aplikacji finansowej mogą skorzystać z natychmiastowego cashbacku – bez czekania na decyzje, potwierdzenia i gromadzenie środków na osobnych kontach promocyjnych.

Revolut Shops w Polsce

Być może jesteśmy zaznajomieni z możliwościami, jakie niosą ze sobą różne programy chashback realizowane w Polsce. W niektórych wypadkach, przy odrobinie szczęścia i synchronizacji zakupów z aktualnie trwającymi promocjami, można zyskać z powrotem od kilku do kilkunastu procent wartości zakupów. To z pewnością kusząca perspektywa.

Sęk w tym, że często nie jesteśmy zbyt cierpliwi, a programy cashback często wymagają od nas treningu tej cechy, przez odwlekanie w czasie zwrotu części środków za zakupy. Proces potwierdzania obrotem środków potrafi przeciągać się na tygodnie, a nawet miesiące.

I tu z pomocą przychodzi Revolut Shops (Sklepy). Funkcja ta pozwala wyszukiwać marki wiodących producentów w aplikacji, by później, po dokonaniu zakupu, zaoferować natychmiastowy zwrot gotówki w wysokości do 3%.

Revolut Shops (fot. Revolut)

Oczywiście jest kilka wymogów, które trzeba spełnić, by zwrot został naliczony:

  1. „podróż zakupowa” musi rozpocząć się od aplikacji Revolut, gdzie użytkownik wybiera spośród marek współpracujących z fintechem,
  2. zakup musi być w całości sfinansowany ze środków na koncie Revolut.

Te dwie podstawowe zasady nieco ograniczają pole działania, ale wciąż stanowią całkiem dobrą propozycję, zwłaszcza, że z cashbacku można skorzystać nawet w podstawowym, darmowym planie.

Jakie marki znajdziemy w programie Revolut Sklepy?

Oczywiście ze względu na tematykę portalu, najbardziej interesuje nas to, czy z cashbacku skorzystamy, kupując elektronikę. I owszem – w aplikacji Revolut pod tą zakładką znajdziemy sklepy takie jak Samsung, Logitech, Acer, Świat Baterii czy Kinguin.

Inne kategorie obejmują producentów zabawek, odzieży i obuwia, biżuterii, kosmetyków, czy oferujących usługi turystyczne. Lista partnerów już teraz jest całkiem przyzwoita i zgodnie z zapowiedziami ze strony Revoluta, będzie stale aktualizowana.

Aby rozpocząć zakupy z funkcją Revolut Shops, należy przejść w aplikacji do sekcji Centrum (Hub) i wybrać kafelek Sklepy (Shops). Nowi klienci, aby uzyskać dostęp do Revolut Shops, muszą najpierw pobrać aplikację Revolut na smartfony z Google Play lub Apple Store i zarejestrować się w Revolut.