Recenzja Xiaomi Mi Band Pulse – opaski z pulsometrem

Na punkcie Xiaomi Mi Band oszalał świat. Była to pierwsza tak tania opaska inteligentna – za 15 dolarów otrzymywaliśmy w pełni funkcjonalną opaskę, która umożliwiała przede wszystkim pomiar kroków i snu, jak również informowanie o powiadomieniach otrzymywanych na telefonie – za pomocą wibracji i różnokolorowych LED-ów. Tak wiele za tak niewygórowaną kwotę? Dokładnie tak. Ale tym razem chińska firma poszła o krok dalej – do swojego przedstawiciela technologii ubieralnych dołożyła pulsometr, czym zdobyła jeszcze większe grono zainteresowanych nią osób.

Reklama

Xiaomi Mi Band vs Xiaomi Mi Band Pulse

W dalszym ciągu długość gumowego paska nie uległa zmianie, przez co maksymalny obwód ręki, na jakim się zapnie, to 21 cm. I choć na pierwszy rzut oka oba modele wyglądają tak samo – zwłaszcza na ręce – warto przyjrzeć im się z bliska. I to dosłownie. Okazuje się bowiem, że jest między nimi kilka kosmetycznych różnic, które wpływają na komfort codziennego użytkowania oraz spokój dotyczący obaw o ewentualne zgubienie opaski. Najbardziej istotny jest fakt, że „pastylka”, w której znajduje się cała elektronika potrzebna do działania Mi Band Pulse, dużo ciaśniej trzyma się w opasce, dzięki czemu nie ma szans, by z niej wypadła (dodatkowo sam otwór uległ delikatnemu zmniejszeniu). Można zatem stwierdzić, że Xiaomi wyciągnęło wnioski i poszło na rękę użytkownikom, którzy narzekali, że po jakimś czasie otwór się wyrabia, przez co pastylka może się łatwo zgubić.

xiaomi-mi-band-pulse-recenzja-tabletowo-06

Reklama

xiaomi-mi-band-pulse-recenzja-tabletowo-11

Xiaomi udało się również poprawić system mocowania. Choć patrząc na obie generacje można odnieść wrażenie, że wyglądają bardzo podobnie, tak w rzeczywistości otwory są nieco mniejsze. Sam „grzybek” nie zmienił swoich wymiarów, przez co choć może trzeba użyć nieco więcej siły, by zatrzasnąć go w odpowiednim otworze, trzyma się o wiele solidniej. Dzięki temu, o ile w przypadku Mi Band zdarzyło mi się kilka razy samoczynne odpięcie się opaski, tak w Pulse podobna sytuacja nie miała miejsca. Niezależnie od tego, czy spokojnie chodziłam, biegałam czy przenosiłam jakieś większe ciężary.

xiaomi-mi-band-pulse-recenzja-tabletowo-03

Jedno zdecydowanie się nie zmieniło – niewielka waga opaski sprawia, że można zapiąć ją na ręce i zapomnieć, że w ogóle coś na niej mamy. Opaska jest też wciąż odporna na zachlapania i potrafi przetrwać prysznic – kąpieli z nią nie brałam, podobnie jak nie pływałam z nią w basenie (pomijając fakt, że nie umiem :P).

Istotny jest również kolor LED-ów, które znajdziemy w tej generacji opaski. W poprzedniku mieliśmy diody świecące w kilku różnych kolorach, tu – zostały same białe. W dalszym ciągu diody są trzy i świecą w celu poinformowania o powiadomieniu na telefonie i dają znać, jaki procent celu krokowego przeszliśmy w ciągu trwającego dnia. Ogromną zaletą pierwszego Mi Banda była możliwość konfiguracji wyświetlania powiadomień w aplikacji Mi Band Tools. Tu, z racji jednego koloru (białego), tego zabrakło.

xiaomi-mi-band-pulse-recenzja-tabletowo-08

Aplikacja Mi Fit

Cóż, ten akapit mogłabym zacząć i skończyć jednym zdaniem: Mi Fit nie jest w pełni przystosowana do współpracy z pulsometrem i zdecydowanie nie jest dopracowana. Już sam fakt, że wersja aplikacji z Google Play (1.7.521) nie oferuje pomiaru pulsu, daje nam to do zrozumienia. Ale zacznijmy od początku.

Aby zacząć korzystać z Mi Band Pulse należy pobrać aplikację Mi Fit, która współpracuje z urządzeniami z Androidem i iOS. Jak wspomniałam jednak, ta z Google Play nie ma opcji mierzenia pulsu (dostałam informację od użytkownika smartfona Xiaomi, że w oficjalnym sklepie z aplikacjami, Mi Fit jest już w wersji z obsługą pulsometru). Pobrałam zatem wersję programu, którą znalazłam w sieci (apkmirror i portale pokrewne) i dopiero wtedy okazało się, że mam wreszcie możliwość wykorzystać pełnię możliwości opaski. Po kilku dniach doszła do tego jeszcze inna wersja, w której jest już dodany ciągły pomiar pulsu podczas treningu biegowego, aczkolwiek funkcja ta działa… nie do końca dobrze, ale o tym przeczytacie w odpowiednim akapicie dotyczącym pulsometru. Test opaski przeprowadziłam na wersji aplikacji 1.7.611, po czym zaktualizowałam ostatniego dnia do 1.7.811, bo akurat pojawiła się aktualizacja. Żadna z wersji programu, z których dotychczas dane mi było korzystać, nie jest jednak w pełni dopracowana. Być może właśnie przez to w Google Play nie ma jeszcze wersji umożliwiającej pomiar pulsu. Żeby było jeszcze ciekawiej – w wersji na iOS (pobranej z App Store) można mierzyć puls na zawołanie, ale nie ma opcji treningu biegowego, co jest jednoznaczne z brakiem funkcji ciągłego pomiaru pulsu.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji należy zalogować się na swoje konto lub założyć nowe, a następnie dodać Mi Band Pulse z poziomu programu Mi Fit, włączając wcześniej Bluetooth. Trzeba pamiętać, że w danym momencie opaska może być połączona z jednym telefonem, więc jeśli będziecie próbować sparować ją z innym, albo Wam się to nie uda, albo automatycznie zostaniecie wylogowani z pierwszego – a często jedno i drugie jednocześnie.

Mi Fit jest naszym centrum dowodzenia. To tutaj sprawdzimy procent naładowania baterii (o czasie pracy przeczytacie nieco dalej), włączymy alarm z budzeniem inteligentnym, skorzystamy z pulsometru, włączymy trening biegowy z ciągłym pomiarem pulsu, ustawimy odblokowywanie telefonu za pomocą opaski, jak również sprawdzimy statystyki snu i liczbę kroków, które przeszliśmy.

Ktoś pytał o współpracę Mi Band Pulse z przerobioną aplikacją z XDA. O ile jednak udało mi się ją zainstalować, tak każdorazowa próba połączenia opaski kończyła się fiaskiem. Z programem Mi Band Tools współpracuje bezproblemowo, aczkolwiek – jak wspominałam – wykorzystuje jedynie białe diody opaski.

Powiadomienia

Każde urządzenie, które nosimy na nadgarstku, w mniej lub bardziej zaawansowany sposób informuje nas o powiadomieniach otrzymywanych na podłączony smartfon. Nie inaczej jest w przypadku Mi Band Pulse. Opaska może nas informować o połączeniu przychodzącym oraz powiadomieniach z trzech wybranych przez użytkownika programów. To, co rzuciło mi się w oczy, to brak wśród nich do wyboru poczty e-mail. Aby powiadomienia działały poprawnie, aplikacja Mi Fit musi działać w tle.

W ustawieniach powiadomień możemy ustawić po ilu sekundach od pierwszego sygnału przychodzącego połączenia uruchamiała się wibracja (od 3 do 30 sekund). Z kolei powiadomienie ze wskazanych trzech aplikacji to dwie wibracje i towarzyszące mu dwukrotne zaświecenie się białych LED-ów.

xiaomi-mi-band-pulse-recenzja-tabletowo-07

Mi Band Pulse bezproblemowo działa z płatną aplikacją ze sklepu Google Play o nazwie Mi Band Tools. Z tą jedną różnicą oczywiście, że nie można spersonalizować powiadomień tak, by różne podświetlenie LED-ów informowało nas o innym powiadomieniu. Możemy natomiast ustawić różną liczbę wibracji i ich długość, jak również podświetlenie LED-ów lub jego brak.

Odblokowywanie telefonu za pomocą opaski jest możliwe. Jeśli korzystacie z jakiegokolwiek mechanizmu bezpieczeństwa podczas odblokowywania ekranu (pin, symbol, etc.), możecie wykorzystać opaskę, by go nie wprowadzać za każdym razem. Nie ma jednak możliwości ustawiania w jakiej odległości połączenie to ma działać.

Spis treści:
1. Mi Band vs Mi Band Pulse. Aplikacja Mi Fit. Powiadomienia
2. Działanie pulsometru w Xiaomi Mi Band Pulse
3. Pomiar kroków i snu
4. Czas pracy. Podsumowanie

1 2 3 4 Następne

 1. Rzadko chwalę ale tym razem tak. Bardzo dobra recenzja. Dowiedziałem się co chciałem wiedzieć.
  Dzięki za reckę i pozdrawiam :)

 2. widzę, że niektóre zrzuty ekranowe zaczęłaś łączyć, spoko ;) recenzja przyjemna, ale widzę, że nie muszę kupować nowej opaski, a zostać z obecną.

     1. Jeśli Bartek jej nie weźmie to ja chętnie :) O ile nie uda mi się znaleźć nowej, kolorowej. Ogólnie oprócz białych LEDów w zaktualizowanej wersji mi banda (bez pulse) jest też większa bateria 45mah.

   1. „należy przejść do sekcji „Running” i uruchomić trening”
    Gdzie niby w aplikacji mi fit jest sekcja running?

     1. Taa najwyrazniej cos ze mna nie halo bo ja tam nie widze na screenach „running” sorry

     2. No na tym widac :)
      A teraz zobacz jakie masz screeny w swoim artykule i jak mi powiesz ze tam tez taki screen jest to serio ide do oczologa

 3. A jak to jest z pulsometrem i funkcjami kroków gdy trenujemy na hali – żadne mapki nie sa potrzebne, a jedynie podsumowanie kroków, pulsu, kalorii.
  Pewnie to pytanie sie już przewinęło – ale czy trzeba mieć opaskę podłączoną do telefonu cały czas – np w trakcie treningów, czy można po 3-godzinnym treningu „zrzucić” dane do aplikacji?

  1. Tak jak widać na screenach dołączonych do recenzji – podsumowanie treningu po prostu nie działa… ale to kwestia aplikacji, która w końcu doczeka się stosownej aktualizacji.

   Opaska nie musi być ciągle połączona z telefonem – synchronizację wykonujesz kiedy chcesz.

  2. Opaska zawsze rejestruje sen, kroki, kalorie, bieg przez 10 dni nawet gdy telefon masz na drugim końcu świata. A pulsometr to nie wiem bo mam pierwszą wersję opaski, tą fajniejszą z kolorowymi diodami ;)

   1. właśnie przyszła!!! zaczynamy zabawę :P a tak w ogóle, to jak świecą się trzy diody to wtedy naładowana w pełni? :)

 4. Szkoda
  Myslalem ze sobie sprawie w ramach prezentu po choinke ale czytajac recke nie moge sie pozbyc wrazenia ze to na ta chwile jedno wielkie ?
  Czy w rakim razie jest jakas opaska z pulsometrem ktora dziala tak jak powinna?

  1. Myślę że to kwestia czasu a mierzenie pulsu będzie poprawne. Naprawią to w najbliższym czasie. Jako że nie jest to rzecz droga pod moją choinką napewno zagości mimo swych wad.

  2. MiBand dziala jak powinien i to nierzadko lepiej od drogich „markowych” opasek. Wiem, bo mam pierwszego MiBanda i Xiaomi Mi Note:)

   1. Dobra cicho juz ;) juz zamowiona na xiaomi for sale
    Trzeba sprawdzic organoleptycznie a kokosow nie kosztuje
    Ciekawe ile bedzie szlo

 5. Co się dzieje z danymi treningu kiedy opaska jest poza zasięgiem telefonu. Czy przechowuje dane w pamięci, a później je synchronizuje. Jak to działa? No tak odp jest poniżej:)

  1. Żeby włączyć trening biegowy (bo rozumiem, że o to pytasz?) trzeba mieć telefon przy sobie i żeby wyłączyć też…

   Natomiast same dane o śnie i krokach – przechowuje w pamięci i można zsynchronizować kiedy się chce.

 6. Droga Kasiu, to WAZNE. Nie mozna robic obiektywnego testu opaski MiBand firmy Xiaomi bez aplikacji MiFit w telefonie Xiaomi. To DUZA roznica, ale o tym pozniej. Jezeli nie mialas pod reka zadnego telefonu Mi, lub Redmi, to trzeba bylo kupic, zainstalowac MIUI Polska i wtedy przetestowac opaske MiBand z aplikacja MiFit, ktora jest preinstalowana w systemie. Nie wierze tez w to, ze testujac tyle sprzetu nie bylo mozliwosci pozyczenia telefonu do testow, chociazby od gearbest. Skoro dali opaske, to mogli pozyczyc i telefon… Uzywajac apke MiFit w Miui PL okazaloby sie, ze aplikacja obsluguje pulsometr w opasce, statystyki snu sa dokladne i wcale nie enigmatyczne, mozna ustawiac reakcje na zblizenie opaski to telefonu. Pomiary sa dokladne i przejrzyste. Odnosnie aktualizacji MiFit, to aplikacja jest uaktualniana zazwyczaj co tydzien – wraz z nowa wersja MIUI Polska. Aplikacja MiFit w MIUI Polska obsluguje tez pulsometr praktycznie od dnia premiery opaski, czyli bodajze od 11 listopada. Jednak tego wszystkiego uswiadczysz w aplikacji MiFit w MIUI Polska na telefonie Xiaomi. Aplikacja ogolnie dostepna w sklepie Play jest krotko mowiac tylko przetlumaczona z chinskiego i dosc mocno okrojona. W wiekszosci przypadkow wystarcza, oraz sa inne dostepne apki, gorsze lub lepsze z ktorymi jak widac w tescie zdolalas sie zapoznac. Opaska dziala z wieloma urzadzeniami innych producentow i z roznym oprogramowaniem, jednak braki opisane w tescie nie wynikaja z winy opaski, ani oprogramowania dostepnego w sklepie PLAY. To tak, jakby szef pizzeri jadl mrozona pizze kupiona w markecie. Tez dobra, ale… no wlasnie:) Licze na kolejny test z telefonem Xiaomi.

  1. Naprawdę uważasz, że każdy, kto jest zainteresowany tą opaską, ma lub zamierza kupić smartfon Xiaomi, żeby aplikacja była najnowsza i móc w pełni korzystać z jej możliwości? Bo ja nie sądzę :)

   1. ja tez nie sadze, ale w MiFit w telefonie Xiaomi bledy opisane w artykule po prostu nie wystepuja, wiec… Prawda jest taka, ze jak ktos ma iPhone`a to nie kupuje zazwyczaj akcesoriow innych producentow, bo jest milion powodow zeb kupic akcesoria od Apple. Idac dalej w tym kierunku, moge kupic Apple Watch`a i narzekac ze nie dziala poprawnie z Galaxy S6, lub pogodzic sie z niedociagnieciami majac swiadomosc powodu ich wystepowania.

     1. Tak sie sklada, ze marka ma tu duzo do rzeczy. Za 20$ kupisz w Chinach rozny chlam, w wiekszosci bezuzyteczny. Xiaomi to taki Janosik, ktory zawsze daje baaaardzo duzo za bardo niewiele. Dlatego jest to najbardziej popularna opaska na swiecie, a nie z powodu swojej smiesznej ceny.

     2. Może się mylę, ale z tego co widzę potwierdziłeś to co napisałem.

      Jeśli cena opaski wzrosłaby do 50$ to myślisz, dalej cieszyłaby się takim powodzeniem tylko dlatego, że miałaby logo Xiaomi?

     3. Raczej sie mylisz, bo nikt nie wspominal o MiBandzie za 50 $.Taki FitBit srzedaje z powodzeniem duzo drozsze opaski z praktycznie identycznymi fukncjami co MiBand + groteskowy mini wyswietlacz. Coz, sprzedaja, ale maja calkiem odmienny model marketingowy. Kazdy kto sie orientuje w temacie na haslo Xiaomi widzi tanie, najwyzszej jakosci urzadzenia.

     4. Może masz większą wiedzę na temat FitBita, ich bransoletki nie mają problemu z użytkowaniem na różnych telefonach z androidem ? Do tej pory były drogie ale znalazłem model FitBit JW86 w cenie około 30$ ?(przez chwilę się zastanawiałem czy to sama gumowa opaska tyle nie kosztuje, kiedyś były sporo droższe). Zastanawiam się gdzie jest haczyk, na wyświetlaczu mi nie zależy, ale jak produkt Xiaomi ma mi nie działać poprawnie z samsungiem to wolę dopłacić?

     5. Dlaczego mi Band Miałby Ci nie działać poprawnie z Samsungiem? Masz starego Androida? Poniżej 4.3?

  2. Widzę, że co wiesz ale nie do końca wiesz gdzie dzwonią :]
   Aplikacja w Google Play jest po prostu starszą wersją, nanjowsze wersje aplikacji sa publikowane na chińskim forum Xiaomi, dopiero po dłuższym lub krótszym czasie Xiaomi wrzuca je do marketu. Niczym więcej się nie różnią. Osobiście ściągam najnowszą wersją appki z forum Xiaomi.

  1. Nie ryzykowałbym moich pieniędzy na takie niesprawdzone wynalazki, rozumiem że kusi Cię wyświetlacz? Tylko uświadom sobie że na 99% żadna z funkcji tej opaski nie będzie działała równie dobrze jak w Xiaomi Mi Band, jeżeli w ogóle będzie działała :D

 7. Hej mam pytania do Was?
  1) Czy wam także nie działa opcja monitoringu snu podczas dnia ( pracuje na nockach i niekiedy trzeba odespać w dzień-o dziwo wtedy mi band nic nie rejestruje)
  2)Powiadomienia na jaką odległość Wam działają? U mnie niestety oddalenie się do pokoju obok skutkuje już zaprzestaniem wibracji :(
  3) Mam adroida w wersji 5.0 i niestety u mnie nie działa funkcja smart lock(tak dodane urządzenie ale nic z tego)
  4) Nie chce mi się połączyć z Mi Band Tools

  Gdyby ktoś mógł mi pomóc będę naprawdę wdzięczny

  1. 1. Wydaje mi się, że faktycznie podczas dnia nie rejestruje snu (2 razy spałem=0 danych), ale praktycznie nigdy nie śpię podczas dnia, więc musiałbym dokładniej to jeszcze sprawdzić.
   2. Jest to opaska na bluetooth, a bluetooth w telefonach jest ograniczony do 10m na wolnej przestrzeni. Więc przez jakąkolwiek normalną ścianę nie będzie działać, chyba że jest grubości dykty.

   3. Nie posiadam androida 5.0 dlatego nie mogę z tej funkcji korzystać ale zainteresuj się aplikacją „No lock Home” (dodatek do xposed).
   4. Działa poprawnie zarówno z Mi Band Notify jak i Mi Band Tools, na kilki moich telefonach (posiadam kilka opasek).

 8. Mam szybkie pytanie: na ile opaska jest samowystarczalna? To znaczy biegam w miejscach gdzie strach mieć przy sobie telefon bo szybko można go stracić i zastanawiam się czy jest opcja włączenia pulsometru i krokomierza a następnie rozłączenia opaski z telefonem. Konkretnie czy opaska będzie zapisywać te dane do późniejszej synchronizacji czy musi być stałe podłączona do telefonu?

  1. Dane pomiędzy opaską a telefonem trzeba synchronizować raz na ok. 10 dni, na tyle wystarcza wbudowana w nią pamięć.
   Co do opcji pulsometru to nie wiem.

   1. Wyczytałem dzisiaj to samo na temat poprzedniej wersji więc tu powinno być tak samo tylko właśnie z pulsometrem chyba jeszcze nikt tak nie próbował.

 9. Witam. Mam małe pytanie odnośnie nowej opaski Mi band 1s. Mam starą opaskę i bardzo mi brakuje powiadomień na iPhonie, które miałem na moim starym Lg G3. Czy nowa opaska będzie powiadamiać o nowych wiadomościach tekstowych ?
  Dziękuje i Pozdrawiam.

  1. Nie, to ograniczenie iPhona, jeżeli chcesz mieć powiadomienia to pozostaje Ci powrót do systemu który nie jest tak ograniczony – Androida.

 10. Witam,
  na której wersji aplikacji można zrobić ten myk z endomondo i pulsometrem działającym w tle.
  Mam wersje 1.8.111 i niestety endo nie widzi w ogóle pulsometru ani podczas treningu ani w podsumowaniu.

  1. Mam też wersję 1.8.111 na XiaomiRN3. Opaska działa, ale nie udało mi się jej dodać w Endomondo (próbowałem jako urządzenie smart). Próbowałem to wykonać mając odpaloną Mi Fit i kontakt z opaską, lecz po chwili szukania Endo rezygnuje. Czy Tobie udało się zapisanie band 1s do Endo ?

 11. Mam ta opaske i zenfone 5 z androidem 5.0 …zaznaczylem zeby wibrowala po 3 s…ale nie dziala …3 programy tez zaznaczone ale tez nie wibruje….

 12. Witam, zakupiłem ten gadget ale niestety nie udaje mi się odpalając w tle mi fit włączyć puls na endomondo Xperia Z Androdi Lolipop. Czy komuś się udało i czy podzieli się wskazówkami?! pozdrawiam

  1. hej, udało mi się połączyć z endomondo korzystając z tych wskazówek (skopiowane z forum XDA):

   The MiFit in Google playstore isn’t working well with 3rd parties apps.
   Get the China Mainland version from Official Mi App Store http://app.mi.com/detail/68548?ref=search
   It will display in English. I have no idea what’s the difference
   between both version, however i am able to make it work with endomondo.

   If you paired your 1s with MiFit at first… endomondo will NOT able to collect the continsouly HR.

   I got those tips from some china forums and realized:

   Unpair your 1S inside MiFit(play store version)

   Uninstall your old MiFit downloaded from playstore.

   DL the China ver. of MiFit. Don’t launch it… yet !

   Turn on Aeroplane mode then turn it off again.

   Turn on BT and Scan your 1S in bluetooth setting. Pair it !

   Launch Endomondo, scan BT device, pair it. Quit Endomondo.

   Turn on GPS & Data/Wifi (internet connection)

   Launch MiFit(Mi Store version), pair your 1S.

   Click running on the screen(***this is the crucial part, playstore version doesn’t have that Start running button***)

   Click Start running, you will see MiFit wilil display continous HeartRate.

   Now go launch your Endomondo, click start activities, it will show the HeartRate.

   Woola ! you’ve got a working cheap HR to monitor your exercise.

 13. Witam, mam ww. opaske, chcialbym wiedziec jak wyglada dzienna liczba krokow u Was, mi przy normlanym poruszaniu sie bez biegow i treningow pokazuje 10000 krokow dziennie.

 14. Który smartband sprawdzi się lepiej (liczenie kroków, dystansu, kcal; aplikacja) Xiaomi Mi Band 1S Pulse czy Xblitz X-Fit ? ;)

 15. Mi Band Notify & Fitness chyba obecnie najlepsza apka do opaski. Z endomondo też się da połączyć, ale jeszcze nie testowałem

 16. Czy ktoś orientuje się, czy stary mi band daje się wcisnąć do opaski od mi band 1s? Bo pestka jest większa, a nowe opaski mają mniejszy otwór….

 17. Szczerze powiedziawszy opaska jest kiczowata i nie zbyt udana a po sparowaniu z iOS to już w ogóle badziew. Połowy opcji nawet nie ma co np. Fitbit a już nie wspomnę o Jawbone UP24, UP3…

 18. Skusiłem się zachęcony recenzjami HUIUIOMI, zarówno na Redmi Note 3 Pro jak na MiBanda 2.
  Od trzech dni mam drogę przez mękę.
  W ciągu nocy zeżera 40% baterii. Aplikacja Mi Notify&cośtam pomimo konfiguracji powiadomień wibracjami o przychodzących połączeniach, mejlach i takich tam szpargałach, nienwibruje,bpo restarcie teł. zalicza totalną amnezję, a przypomnienie usyawiń ręcznie sprawia, że nie da się do mnie dodzwonić – od razu kieruje na pocztę głosową a ja dostaję esa o nieodebranym połączeniu.
  Zajebiście.

  Budzenie opaską to też lipa.
  Całą tą technologia działa z roku na rok coraz gorzej.

  Chyba nie zostanę fanbojem

 19. Zapytam tutaj, bo wydaje mi się, że gdzieś kiedyś widziałam informację, że Mi Band Pulse obsługuje Smart Nap z aplikacji „Mi Band Tools” tak jak inteligentny budzik. Czyli zakładałabym, że jeśli ustawię drzemkę na pół godziny, to mnie obudzi w optymalnym momencie. Czy ktoś z Was to testował, bądź tego używa, czy to działa?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama