Przypominamy o konkursach! 11 nagród o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych

Piąte urodziny Tabletowo w piątek, piątego czerwca – to już za nami. Z racji obchodów tej jakże ładnej rocznicy trochę Was rozpieszczamy i przygotowaliśmy pięć konkursów z nagrodami o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych. Trzy z nich już trwają, kolejne dwa zaczniemy niebawem. Warto przypomnieć, co trzeba zrobić i jakie nagrody są do wygrania w poszczególnych konkursach. Czas ucieka, nagrody czekają!

Honorowa piątka z Tabletowo – pięć sztuk Honor 6 Plus

Aby powalczyć o jedną z pięciu sztuk Honora 6 Plus należy umieścić w sieci: Facebook, Twitter, Instagram lub YouTube pracę konkursową, która będzie w jakikolwiek sposób powiązana z cyfrą PIĘĆ i tematyką smartfonów/tabletów/szeroko pojętej elektroniki – koniecznie z hashtagiem#HonorowapiątkazTabletowo. By osoby, które nie udzielają się w Social Mediach nie poczuły się odrzucone i urażone, piątą możliwością zdobycia jednej z nagród jest przesłanie pracy konkursowej bezpośrednio na konkursowy adres e-mail (konkurs małpka tabletowo.pl).

Jeśli chcecie wziąć udział w tym konkursie musicie się sprężyć – trwa bowiem do końca czerwca. Szczegóły: tutaj.

Czytaj z Samsungiem – Galaxy Tab A 9.7

Znajdź swoją ulubioną książkę i włóż w ręce któregoś z jej bohaterów Samsunga Galaxy Tab A. Napisz, jak fakt posiadania tego urządzenia mógł zmienić jego losy, pamiętając o jego długim czasie pracy (podpowiem: może to być najzabawniejsze w przypadku książek pochodzących z epoki romantyzmu lub wcześniejszych). Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. I limit znakowy – 3000 bez spacji.

Konkurs trwa do 4 lipca. Szczegóły: tutaj.

Nieograniczone możliwości z Infinity – pięć sztuk myPhone Infinity 3G

Zadanie konkursowe polega na napisaniu pracy na niniejszy temat:

wyobraź sobie, że trafiłeś na bezludną wyspę. Nie masz nic oprócz smartfona myPhone Infinity. Jak go wykorzystasz, żeby przeżyć?

Konkurs trwa do 10 lipca. Szczegóły: tutaj.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Pamiętajcie, że o wszelkich konkursach najczęściej przypominamy na Facebooku i Twitterze.

A kto jeszcze nie zapoznał się z naszym naprawdę zacnym PDF-em rocznicowym, zapraszam tutaj!