Z okazji 5-lecia mamy dla Was obszernego PDF-a! - Tabletowo.pl
Ważne

Z okazji 5-lecia mamy dla Was obszernego PDF-a!

To już pięć lat! My świętujemy (między innymi poprzez delikatne odświeżenie layoutu strony), ale postanowiliśmy również Wam umilić te świąteczne dla nas dni. Przed Wami pierwszy nasz tego typu projekt – PDF wydany z okazji 5-lecia istnienia portalu.

„Pięć lat minęło jak jeden dzień…”, parafrazując utwór autorstwa Andrzeja Rosiewicza. Zakładając Tabletowo miałam 19 lat. Dobrze czytacie – 19. Byłam szczylem, który dopiero co napisał maturę i totalnie nie wiedział, co chce robić w życiu. W chwili, gdy kupowałam domenę, szablon i serwer oraz publikowałam pierwsze wiadomości „na swoim” (bo przecież wcześniej miałam już staż w kilku innych redakcjach) nawet nie myślałam, że mój mały projekt może przekształcić się w coś tak dużego. W coś, co będzie dość istotną częścią polskiej technologicznej blogosfery (wybaczcie, ale wrodzoną skromność w tej chwili odstawiłam na bok). Szybko zmieniło się moje podejście do tego, co robię i poświęciłam się temu w zupełności. Przez to właśnie Tabletowo jest teraz w tym miejscu rozwoju, w którym jest. A ja nie zamierzam spocząć na laurach, bo tylko pracowitością można cokolwiek w życiu osiągnąć. Obserwujcie uważnie, bo w najbliższym czasie na pewno dużo się będzie u nas działo! Część zmian już widać, część dopiero nadejdzie.

Z okazji piątej rocznicy istnienia Tabletowo wraz z redakcją postanowiłam Wam dać coś od siebie. Coś dodatkowego poza codziennymi tekstami, które publikujemy na łamach portalu i poza konkursem, w którym do wygrania pięć świetnych smartfonów. Tym samym pojawił się pomysł rocznicowej publikacji, która zbierze w jednym miejscu istotne dla nas tematy. I tak, niniejszy PDF przede wszystkim przeprowadzi Was przez historię najistotniejszych urządzeń, które zmieniły losy rynku mobilnego. Ponadto oprowadzi po rozwoju najważniejszych gałęzi komponentów wykorzystywanych do tworzenia interesujących nas smartfonów i tabletów. Wisienką na torcie niech będą poradniki i felietony naszych autorów, które przybliżą Wam między innymi to, czym kierować się kupując nowe urządzenie mobilne oraz wytłumaczą, dlaczego czasem lepiej kupić aplikację zamiast korzystać z jej darmowego odpowiednika.

Mam nadzieję, że PDF przypadnie Wam do gustu. Pamiętajcie też, proszę, że przygotowaliśmy go dla Was z własnej, nieprzymuszonej woli. Ba! Zaginaliśmy czasoprzestrzeń, by spiąć ten temat w odpowiednim terminie. Jeśli zatem coś będzie nie tak – nie wieszajcie na nas psów. Tym bardziej, że świętujemy urodziny! :)

PDF możecie pobrać oczywiście za darmo. Po wpisaniu danych i kliknięciu przycisku „Pobierz” zostaniecie poinformowani o wysłaniu linku do pobrania PDF-a pod wskazany adres e-mail – jeśli wiadomość nie dojdzie, sprawdźcie folder ze spamem, bo niestety często tego typu wiadomości tam trafiają.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona