Ważne

Pięć lat temu zmieniło się moje życie. Powstało Tabletowo!

Pięć lat temu zmieniło się moje życie – założyłam Tabletowo. I zaczęłam sukcesywnie stawać się pracoholikiem, z czym chyba nie potrafię walczyć. Bo uwielbiam to, co robię!

Pięć lat to szmat czasu. To, jakby nie patrzeć, nieco więcej niż 1/5 mojego życia… :) To jest dla mnie trochę niepojęte. Jak kupowałam domenę, pierwszą skórkę i serwer byłam takim szczylem, że szok. Świeżo napisałam maturę i zastanawiałam się, co ze sobą zrobić w najbliższej i nieco bardziej odległej przyszłości. Odpowiedź przyszła sama wraz z tajwańskimi targami Computex, które uważnie śledziłam. Ale dobrze, nie będę aż tak bardzo przynudzać.

Przez tych 60 miesięcy w moim życiu wiele się działo i chyba jeszcze więcej zmieniło. Poznałam całe mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy dali mi powera do działania, motywowali, ale też karcili, kiedy robiłam coś źle. Ale przecież nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi! Zwiedziłam sporo krajów i spełniłam swoje podróżnicze marzenie – odwiedziłam Nowy Jork! Przez chwilę mieszkałam nawet w Warszawie, ale znów wróciłam do moich rodzinnych Kielc, bo jednak patriotyzm lokalny wygrał (ale stolica wciąż jest moim drugim domem – dzięki Bracie i Twoja druga połówko!).

Ale nade wszystko nauczyłam się, co to znaczy pracować dla siebie i na siebie, prowadzić działalność, zatrudniać ludzi. I choć prowadzenie portalu z boku dla wielu wygląda jak sielanka, tak w rzeczywistości jest to szkoła życia, a czasem nawet i przetrwania, bo przecież nie zawsze się układa po naszej myśli i nie zawsze jest różowo. Najważniejsze jednak, to z optymizmem patrzeć w przyszłość i rozsądnie podchodzić do życia.

Dziękuję!

Przede wszystkim mojej coraz bardziej technologicznej Mamie, która wykazuje się niesamowitym zrozumieniem i miłością. Rodzeństwu, które mnie wspiera niezależnie od tego, jakie głupoty przychodzi mi robić w życiu ;). Przyjaciołom, którzy tolerują mój pracoholizm i znajomym, którzy doskonale zdają sobie sprawę, że gdzie bym się nie pojawiła, muszę mieć przy sobie sprzęt, żeby w nagłej sytuacji coś na szybko napisać lub ogarnąć.

Podziękowania należą się wszystkim, z którymi współpracowałam, współpracuję i współpracować będę w przyszłości. Dziękuję wszystkim przedstawicielom producentów sprzętu, dystrybutorów i importerów, ale też sklepów elektronicznych i firm PR-owym, którzy mają ze mną często nie lada przeprawę.

Dziękuję też wszystkim Czytelnikom, a jakże! Gdyby nie oni, to nie mielibyśmy dla kogo pisać… To chyba oczywiste :)

Droga redakcjo, jak dobrze, że Was mam!

Łukasz Ładecki, magiku Ty mój, nie wiem, co bym bez Ciebie zrobiła. Wielki szacun za ogarnianie tabletowo od strony technicznej i za odciążanie mnie w wielu tematach. Dzięki!

Piotr Górecki, Albert Lewandowski, Kacpert Żarski, Jan Panek, Jakub Gralak, Tomasz Dunia, Marcin Mierzejewski, Marcin Kusz, Patryk Dampc. Odwalacie kawał roboty i bardzo się cieszę, że Was mam!

Zenbox – Wam też dziękuję. Wasz support jest nieoceniony.

Złota myśl na dziś:

pamiętajcie, że jak się nie ma, co się lubi, to trzeba zapier***lać, żeby to mieć! :)

Komentarze

 • Ja mogę tylko napisać, że bardzo się cieszę z bycia częścią zespołu, który składa się ze świetnych ludzi :) A Czytelników to mamy najlepszych w polskiej blogosferze :) Pozdrawiam!

 • kaz

  To wszystkiego najlepszego i powodzenia pięciolatko☺?

 • MarSen

  Kurcze, kiedy to minęło :D Zaczynałem was czytać chyba ze 3 lata temu… i jest to jedyna strona na którą ciągle wracam, czytam nowe artykuły i komentarze, żeby mniej więcej wiedzieć co się dzieje w świecie tabletów i smartfonów. Gratuluję i oby tak dalej! :)

 • Pawel

  Gratulacje! Wszystkiego najlepszego, nowych marzeń, lepszego sprzętu i wszystkiego co najlepsze!
  Czytelnik od roku.

 • Marcin Wojciechowski

  Kasiu wszystkiego najlepszego dla Tabletowo.pl!!! Dzięki Wam mogłem zapoznać się z tabletami i dzięki Wam kupiłem swój pierwszy tablet Huawei Ideos S5. Od czasu zakupu Ideosa około 5 lat temu jestem z Wami i codziennie odwiedzam Tabletowo.pl:) !

 • Dawid Długosz

  Także ja dokładam swoje życzenia. Tak trzymać! :)

 • Marcin Wojciechowski

  5 lat minęło jak z bicza trzasnął! Wszystkiego najlepszego Tabletowo.pl!!!!!!

 • Igor Domagała

  gratulacje, jestem z Tobą prawie od samego początku, pamiętam pierwsze tablety z tegrą 2 i ipad 2 ;) a teraz QHD 8 rdzeni 4 GB RAM zrobiła się przepaść ;)

  • maxi

   QHD 8 rdzeni i 4GB ramu a chodzi pewnie gorzej niż wspomniany przez Ciebie ipad 2 :) szczerze mam racje? jeśli tak to sam sobie odpowiedz na pytanie w ktorym kierunku podąża ta przepaść. taka luźna odpowiedź z mojej strony.

 • Wszystkiego najlepszego! Pięć lat to szmat czasu, a przecież minęły tak szybko. Gratuluję sukcesu , bo wypromowanie portalu i późniejsze utrzymywanie wciąż wysokiego poziomu to naprawdę niełatwa sztuka, ale gdy w pracę wkłada się serce to wszystko jest możliwe. Po tabletowo.pl widać ,że jest to portal prowadzony z pasją, energia i radością, przez ludzi którzy lubią to co robią. Myślę , że największa w tym zasługa redaktor naczelnej . Pozdrawiam Kasiu. Życzę jeszcze kilku pięciolatek i rozwoju portalu. Jeszcze raz gratuluje jubileuszu.

 • Jacek

  Gratuluje i zycze kolejnych sukcesow. Z tymi czytelnikami to sie zgadzam, bo czytajac inne portale, blogi to te ciagle walki fanboyow systemow sa juz zenujace. Kiedys byly smieszne, a teraz to juz nawet plakac sie nie chce.

 • Nylu

  Wszystkiego najlepszego od stalego czytelnika

 • asdfgsdfgasd

  i to wszystko dzieci dobrej nazwie domeny bo takich portali kilka jest i sa identyczne

 • SyoMas

  Gratuluję Kasiu wytrwałości. Mało mam teraz czasu na czytanie wiadomości technologicznych bo sporo go poświęcam swojemu 10-miesięcznemu szczęściu. Jeśli już udaje mi się chwilę znaleźć to otwieram zawsze Tabletowo a nierzadko na Tabletowie poprzestaję.
  Dzięki Tobie zaraziłem się zespołem konieczności posiadania Notion Ink Adama. Kolejne wybory byly już już bardziej świadome :)
  Dużo frajdy z tego co robicie Wam życzę.

 • uru28

  Jak co roku (tym razem po powrocie z natury ;) ) Kasiu chylę czoła i DZIĘKUJĘ :D Dzięki ciężkiej pracy stworzyłaś nie tylko ciekawe miejsce w sieci, ale zebrałaś ekipę dzięki której do tego miejsca chce się wracać, wracać dzień po dniu. Oczywiście mam swoich “faworytów” i ulubione “kąciki”, ale nawet jeśli nie udzielam się u innych członków ekipy to i tak staram się czytać dzienną dawkę tabletowo.pl od deski do deski.
  Myślę również iż pracę Pana Łukasza należy odpowiednio docenić bo niby najmniej widoczny, a najlepsza orkiestra symfoniczna bez odpowiedniego dyrygenta nie osiągnie efektu o jaki chodzi kompozytorowi;)
  A efekty widać, zwłaszcza jeśli się jest praktycznie od początku z tabletowo.
  Powoli również szykuję 5 świeczek dla małego i na 100% zdmuchniemy je również za Twoje urodzinki Kasia;)

 • szyna49

  i ja dorzucę swoje dwa grosze…
  Wszystkiego najlepszego, więcej i większych sukcesów!!!

 • Zenbox – Wam też dziękuję. Wasz support jest nieoceniony.

  Ależ proszę :) Zawsze do usług. Dzięki i składam gratulacje w imieniu całego zespołu zenbox.pl!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona