Ważne

[Konkurs] Czytaj z Samsungiem. Do wygrania Galaxy Tab A 9.7! (zakończony)

Dawno nie było żadnego konkursu, prawda? Oh, wait… Jeden jest w trakcie, a drugi startuje właśnie teraz! Trochę Was rozpieszczamy ostatnimi czasy, ale obchody 5-lecia istnienia Tabletowo to dla nas bardzo ważny okres. Zmieniliśmy layout strony, udostępniliśmy Wam PDF-a rocznicowego z ogromem ciekawych artykułów (wrodzoną skromność odstawiam teraz na bok ;)) i cały czas pracujemy nad tym, by Was czymś zaskakiwać. Tym razem postanowił nam w tym pomóc Samsung Polska, wraz z którym zapraszam Was do udziału w nowym konkursie.

Do wygrania Samsung Galaxy Tab A 9.7 w wersji z WiFi.

Co trzeba zrobić, by mieć szansę na zgarnięcie tego urządzenia?

Znajdź swoją ulubioną książkę i włóż w ręce któregoś z jej bohaterów Samsunga Galaxy Tab A. Napisz, jak fakt posiadania tego urządzenia mógł zmienić jego losy, pamiętając o jego długim czasie pracy (podpowiem: może to być najzabawniejsze w przypadku książek pochodzących z epoki romantyzmu lub wcześniejszych). Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. I limit znakowy – 3000 bez spacji.

Oceniamy przede wszystkim kreatywność, oryginalność i humor. Konkurs trwa do 4 lipca 2015 roku. Powodzenia!

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem. Pamiętajcie, że wzięcie udziału w konkursie oznacza jego akceptację.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona