Ważne

Konkurs z pięcioma świetnymi smartfonami do wygrania? Tylko u nas! (zakończony)

Piąte urodziny Tabletowo.pl w piątek piątego czerwca. A skoro prześladują nas piątki, to mam dla Was… pięć, a jakże, bardzo fajnych nagród. Są nimi smartfony Honor 6 Plus. Tak, dobrze czytacie – pięć sztuk tego właśnie urządzenia. Nieźle, co? :)

Przybij piątkę z Tabletowo!

Konkurs jest banalnie prosty, a każdy z Was ma aż pięć szans, by zgarnąć jeden z pięciu smartfonów (żeby nie było wątpliwości, jedna osoba może wygrać jedną sztukę). Oficjalny hashtag akcji to… #HonorowapiątkazTabletowo. Wykorzystujemy go we wszystkich kanałach Social Media, w których będzie można wygrać Honora 6 Plus.

Ale do rzeczy. Aby powalczyć o jedną z pięciu sztuk Honora 6 Plus należy umieścić w sieci: Facebook, Twitter, Instagram lub YouTube pracę konkursową, która będzie w jakikolwiek sposób powiązana z cyfrą PIĘĆ i tematyką smartfonów/tabletów/szeroko pojętej elektroniki – koniecznie z hashtagiem #HonorowapiątkazTabletowo. By osoby, które nie udzielają się w Social Mediach nie poczuły się odrzucone i urażone, piątą możliwością zdobycia jednej z nagród jest przesłanie pracy konkursowej bezpośrednio na konkursowy adres e-mail (konkurs małpka tabletowo.pl).

Prace powinny być zabawne, błyskotliwe, oryginalne, pomysłowe – po prostu: kreatywne… Forma całkowicie dowolna – to może być zdjęcie (tych spodziewam się najwięcej), mem, rymowanka, krótki tekst, historia/opowiadanie, filmik (byle nie za długi!), komiks, wykreślanka, rebus – co tylko przyjdzie Wam do głowy, ale koniecznie związane z tematem.

Pamiętajcie jednak, że prace umieszczane na portalach społecznościowych/mikroblogowych muszą być widoczne dla wszystkich (prywatne odpadają – muszę mieć możliwość ich zobaczenia!). Co ważne, nie chcę Was ograniczać, zatem każda osoba może wziąć udział w konkursie wielokrotnie i umieścić wiele prac w różnych kanałach.

Nagrody zostaną przyznane najlepszym pracom z poszczególnych kanałów. Jedna dla użytkownika Twittera, druga dla Facebookowicza, trzecia – Instagramowicza, czwarta – YouTubera, piąta – dla osoby, która pracę konkursową wyśle mejlem. To chyba najbardziej sprawiedliwy konkurs, jaki widziałam zorganizowany w polskiej sieci ;). Proszę jednak wszystkich, by podsyłali do mnie linki do umieszczanych w sieci prac konkursowych – pod wpisem konkursowym lub na e-mail.

Równie istotne

Konkurs trwa do końca bieżącego miesiąca, tj. do 30 czerwca 15 roku (włącznie), więc macie całkiem sporo czasu na stworzenie satysfakcjonującej pracy konkursowej. A jury (ja + członkowie redakcji) jest wymagające i żądne kreatywności!

Nie zapomnijcie polubić nas na Facebooku, dać follow na Twitterze i suba na YouTube! Pamiętajcie też o sponsorze nagród – Honor (Facebook, Twitter).

Używając młodzieżowego slangu stwierdzę, że jaram się konkursem z Honorem jak chyba nigdy dotychczas. Wszystko przez to, że łączna pula nagród wynosi ok. 9 tysięcy złotych!. Mam wielką nadzieję, że akcja przypadnie Wam do gustu, a im więcej Was weźmie udział w konkursie, tym większa szansa na kolejne tego typu akcje w przyszłości.

Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. Pełną jego treść znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

 • Bolesław Trippner

  WOW ;)

 • ΔMI

  Ale super! :D

 • Gość

  Już się bałem że to będzie konkurs o żebrolajki, całe szczęście to coś gdzie trzeba się wykazać pomysłowością :)

  • Staram się przy wymyślaniu konkursów też wykazać się kreatywnością choćby w najmniejszym stopniu ;)

 • MarSen

  No świetny konkursik na 5-cio lecie :) Powodzenia dla wszystkich uczestników.

 • Łukasz

  Ludzie nie dajcie się nabierać na konkursy. Robicie darmową reklamę a na końcu wybierana jest praca ustalonej osoby.

  • Gwarantuję Ci, że u nas takie numery nie przechodzą.

  • Karolina

   Cześć, nazywam się Karolina i wygrałam konkurs:

   http://www.tabletowo.pl/2015/02/28/sprawdz-kto-zgarnal-galaxy-tab-s-8-4-i-galaxy-tab-s-10-5-rozwiazanie-konkursu/
   Pracę wysłałam mailem, więc mam dowód, że to moja praca(a nie ustalona przez Redakcję), następnie Redakcja przesłała do mnie mail po ogłoszeniu wyników o tym, że udało mi się zgarnąć taba S 8.4. Redakcja otrzymała moje dane, a ja tablet dostałam błyskawicznie. Tablet nowy pełnowartościowy, zaplombowany. Nic dodać nic ująć!
   Co do reklamowania portalu akurat tym konkursem –> nie chcesz – nie bierz udziału! Tabletowo rozdaje czytelnikom mega gadżety, więc jak raz na jakiś czas przyniesie im to reklamę to im się to po prostu należy!
   Pozdrawiam,

 • Liteon

  Powodzenia! Super konkurs i świetne nagrody!

 • Maly Trollo

  To ja mam pytanie z innej beczki, czy możecie mi sprzedać ten telefon lub pomóc przy zakupie? :D

 • Fishu Fish

  Dam z siebie wszystko,;)

 • Przemo Rudy

  Ehh nie mam pomysłu co z tą tematyczną piątką robić… :/

 • Janko

  Czy praca konkursowa zamieszczana na różnych portalach ma być wszędzie ta sama,czy trzeba pozamieszczać różne,inne prace w zależności od portalu ? :)

 • Pytanko

  Pani Katarzyno, czy wstawienie filmika na tweeterze liczy się jako Youtube, czy jako Tweeter?

 • Aven

  Co łączy te 5 rzeczy?
  -każdą z nich zamieniłbym na honor 6 plus
  #HonorowapiątkazTabletowo http://t.co/M8ezDrfCok

 • Nie jestem jeszcze pełnoletni, więc chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób mogę zgłosić się do konkursu. Z tego co zrozumiałem, rodzic ma przesłać pisemną zgodę na maila wraz z pracą konkursową. Będzie ona traktowana jako praca zgłoszona poprzez maila czy mogę dodać je również na portalach społecznościowych i będą liczone jako oddzielne zgłoszenia? Szkoda, że nie urodziłem się te kilka miesięcy wcześniej bo miałbym problem z głowy.

  • Witaj. Możesz je dodać na różnych portalach, ale na mejlu muszę mieć zgodę rodzica.

   • Dziękuję za szybką odpowiedź. Pozdrawiam :)

 • rafał romanek
 • :)

  Mam pytanko dlaczego mój post pomimo tego że mam wpisany hasztag #HonorowapiątkazTabletowo nie pojawia się gdy wpiszę go w wyszukiwarke na twitterze? miałem niaktywny adres email kiedy dodalem tweeta z pracą :) Czy jeśli przesłałem na maila konkurs(małpa)tabletowo.pl link do tweeta, i normalnie się wyświetla, wszystko będzie w porządku i wezmę udział w konkursie? :)

 • caryca
 • Paweł Sawski

  Wszystko dobrze zrobione? zgłoszenie przyjęte?

  https://www.youtube.com/watch?v=6ZNckrWFV5o&feature=youtu.be

 • Paweł Sawski

  wszystko się zgadza? zgłoszenie przyjęte?

  #HonorowapiątkazTabletowo

  https://www.youtube.com/watch?v=6ZNckrWFV5o

 • kirigor

  Dałoby radę przedłużyć do jutra? :P

 • Tak, przyjęte.

 • Uczestnik

  Konkurs zakończony to teraz grzecznie czekamy na szybkie ogłoszenie wyników :) Trudny wybór :D

 • Uczestnik

  Konkurs zakończony to teraz grzecznie czekamy na szybkie ogłoszenie wyników :) Trudny wybór :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona