Xiaomi Redmi logo

Promocja: Xiaomi z legendarnej serii w niższej cenie

Xiaomi wprowadza na rynek tyle smartfonów, że nie wszystkie mają szansę stać się bestsellerami. Ta linia od samego początku cieszy się jednak w Polsce ogromną popularnością z uwagi na fakt, że jej członkowie są sprzedawani w bardzo przystępnych cenach. Od dziś możecie kupić jeden z modeli z tej serii w niższej cenie z dużym rabatem.

Reklama

Promocja na tani smartfon Xiaomi

Nie każdy potrzebuje ultrawydajnego smartfona z wieloma aparatami. Dla całkiem licznego grona klientów najważniejszy jest duży ekran i akumulator o solidnej pojemności, który zapewni satysfakcjonujący czas pracy z dala od ładowarki. Oba te warunki spełnia właśnie Redmi 9A od Xiaomi, który od dziś dostępny jest w obniżonej aż o 20% cenie. Do 24 lutego 2022 roku model ten można kupić za 399 złotych, podczas gdy do tej pory był sprzedawany w rekomendowanej cenie 499 złotych, czyli o 100 złotych wyższej niż obecnie.

smartfon Redmi 9A smartphone
źródło: Xiaomi

Najmocniejsze strony tego smartfona zostały wymienione przed chwilą – to duży wyświetlacz i pojemna bateria. Ekran ma przekątną 6,53 cala, czyli w zupełności wystarczającą do wygodnego przeglądania mediów społecznościowych i oglądania filmów. Z kolei akumulator legitymuje się pojemnością 5000 mAh i w rękach mniej wymagających użytkowników powinien zapewnić długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Ponadto Redmi 9A oferuje aparat o rozdzielczości 13 Mpix z autofokusem z detekcją fazy na tyle i 5 Mpix (f/2.2) na przodzie – ten ostatni odpowiada również za rozpoznawanie twarzy, ponieważ smartfon nie ma czytnika linii papilarnych. Ma natomiast także niehybrydowy dual SIM (2x nano SIM + microSD), radio FM i 3,5 mm złącze słuchawkowe.

Specyfikacja Redmi 9A obejmuje jeszcze procesor MediaTek Helio G25 oraz 2 GB LPDDR4X RAM i 32 GB wewnętrznej pamięci wbudowanej typu eMMC 5.1. Smartfon ma wymiary 164,9×77,07×9 mm i jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: szarej Granite Grey, niebieskiej Sky Blue i zielonej Peacock Green. W zestawie znajduje się ładowarka o mocy 10 W (5 V/2 A) i kabel z końcówką micro USB.

Redmi 9A można kupić za 399 złotych m.in. w sklepie Media Expert. Warto zauważyć, że właśnie taka cena obowiązywała w momencie premiery tego smartfona w Polsce, która miała miejsce w sierpniu 2020 roku, aczkolwiek w ostatnim czasie producent podniósł ceny wielu swoich urządzeń, prawdopodobnie z uwagi na niedobory podzespołów i związane (m.in.) z tym dodatkowe koszty. Aktualnie to rekomendowana cena w oficjalnej polskiej dystrybucji.