smartfon Xiaomi Mi Note 10 Lite smartphone
Xiaomi Mi Note 10 Lite (źródło: Xiaomi)

Mega promocja na „epickiego” Xiaomi Mi Note 10 Lite. W tej cenie to wymarzony smartfon

Smartfony Xiaomi w ogromnej większości już w momencie swojej premiery oferują bardzo atrakcyjny stosunek ceny do specyfikacji i możliwości. Dzięki tej promocji Xiaomi Mi Note 10 Lite dostępny jest jednak we wręcz niewiarygodnie niskiej cenie!

Reklama

Xiaomi Mi Note 10 Lite to mocny zawodnik w średniej półce

Kiedy Xiaomi Mi Note 10 Lite wchodził do Polski w maju 2020 roku, jego ceny ustalono na bardzo atrakcyjnym poziomie. Przede wszystkim był to (i zresztą wciąż jest) najtańszy smartfon z obustronnie zakrzywionym ekranem, spotykanym przede wszystkim w high-endach.

Pomimo flagowego wyglądu, model ten jest po prostu bardzo dobrym średniakiem, który pod względem specyfikacji nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle bezpośredniej konkurencji, a jedynie wspomnianym już, obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem. Od razu można dodać, że przód i tył pokrywa szkło Corning Gorilla Glass 5. generacji.

smartfon Xiaomi Mi Note 10 Lite smartphone
Xiaomi Mi Note 10 Lite (źródło” Xiaomi)

Co ciekawe, Xiaomi w materiałach promocyjnych mówi o „epickim wyświetlaczu” oraz „epickim aparacie”. Jeśli chodzi o ten ostatni, składa się on z czterech aparatów: 64 Mpix (Sony IMX686), 8 Mpix z obiektywem ultraszerokokątnym, 5 Mpix do wykrywania głębi i 2 Mpix do zdjęć makro. Nie jest to zatem jakoś szczególnie wyjątkowa konfiguracja, w przeciwieństwie do oferowanej przez Xiaomi Mi Note 10.

W przypadku tego smartfona warto wspomnieć jeszcze o akumulatorze o pojemności 5260 mAh z obsługą szybkiego ładowania przewodowego o mocy 30 W, a także module NFC i porcie podczerwieni. Jako modelowi ze średniej półki, właściwie niczego mu nie brakuje. Zwłaszcza patrząc przez pryzmat promocyjnej ceny, w jakiej właśnie jest dostępny.

Mega promocja na „epickiego” Xiaomi Mi Note 10 Lite

Premierową cenę konfiguracji z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej ustalono w Polsce na bardzo atrakcyjne 1599 złotych, a na dodatek podczas przedsprzedaży Xiaomi Mi Note 10 Lite producent dorzucał słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds i półroczną ochronę ekranu.

Od premiery cena smartfona spadła nieznacznie, bo o tylko 100 złotych. Teraz jednak można kupić Xiaomi Mi Note 10 Lite 6 GB/64 GB za – uwaga – 1199 złotych! W tej cenie to bardzo smakowity kąsek, szczególnie dla fanów zakrzywionych wyświetlaczy.

Smartfon w obniżonej cenie można kupić u autoryzowanych dystrybutorów urządzeń marki Xiaomi, w tym także w sieci Media Expert (z voucherem na miesiąc dostępu do HBO GO w prezencie). Producent nie podał, do kiedy obowiązuje promocja, ale w jednym ze sklepów widnieje informacja, że tylko do jutra, tj. 10 września 2020 roku.

Kup Xiaomi Mi Note 10 Lite 64 GB w promocyjnej cenie