T-Mobile logo
fot. Pixabay

Promocja: 5 GB internetu za darmo dla (wybranych) klientów T-Mobile

Sieć T-Mobile przyzwyczaiła nas do tego, że co tydzień informuje o kolejnych bonusach, oferowanych w ramach akcji Happy Fridays. Operator robi to jednak w piątki, a dziś mamy wtorek. Tym razem (wybrani) klienci mogą za darmo odebrać prezent z innej okazji.

Reklama

Z racji tego, że w tym roku 30 lipca wypada Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, T-Mobile postanowił go uczcić, rozdając (wybranym) klientom bezpłatną paczkę internetu o wielkości 5 GB. Oferta, w przeciwieństwie do akcji Happy Fridays, nie jest jednak skierowana do wszystkich użytkowników ofert tego operatora. Niektórzy nic nie dostaną.

5 GB internetu za darmo dla (wybranych) klientów T-Mobile

Wyjątkowa promocja, przygotowana specjalnie z myślą o zbliżającym się Międzynarodowym Dniu Przyjaźni, który – jak już wspomniałem – w 2020 roku wypada 30 lipca, czyli w najbliższy czwartek, skierowana jest do klientów, którzy korzystają z ofert na kartę i MIX z taryfą Frii MIX. Użytkownicy abonamentów nie mogą odebrać tego bezpłatnego bonusu od operatora – muszą poczekać do piątku na kolejną odsłonę akcji Happy Fridays.

T-Mobile 5 GB internetu za darmo Dzień Przyjaźni
Promocja: 5 GB internetu za darmo dla wybranych klientów z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni (źródło: T-Mobile)

Klienci, którzy chcą odebrać prezent od magentowego operatora, muszą wysłać bezpłatny SMS o treści „TAK” na numer 80401 (dot. użytkowników oferty na kartę) lub 80404 (dot. korzystających z MIX-a z taryfą Frii MIX). Można to zrobić od dziś, tj. 28 lipca, do 30 lipca 2020 roku włącznie.

Przyznany bonus w postaci 5 GB dodatkowego, bezpłatnego transferu danych będzie ważny przez jeden tydzień od momentu włączenia. Co bardzo istotne, można go wykorzystać jedynie na terenie Polski – w roamingu za granicą już nie.

Jeden klient może odebrać tylko jeden bonus. Niewykorzystany transfer przepada.

Jak podkreśla T-Mobile, to już kolejna promocja tematyczna, organizowana obok cotygodniowej akcji Happy Fridays. Poprzednio klienci tego operatora mogli odebrać prezenty również m.in. z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, a także Dnia Dziecka i Dnia Emoji.

Polecamy również: